Drogi Księże Łukaszu! Swoim zapałem, optymizmem, humorem i energią wiele wnosisz do życia naszej Parafii. Dziękując Bogu za dar Twojej obecności w naszej wspólnocie, w dniu Twoich Imienin, życzymy Ci dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, siły do realizacji wszystkich zamierzeń i planów oraz wsparcia życzliwych ludzi. Niech Dobry Bóg udziela Ci łask: wiary, nadziei i miłości, a Matka Najświętsza i Święty Patron Łukasz czuwają nad Tobą i wspierają Cię w tak pięknej, lecz niełatwej drodze posługi kapłańskiej,  abyś, jako Kapłan, dzielnie dążył do celu i ciągle na nowo odkrywał dar i sens powołania.

Szczęść Boże!

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Księdza Łukasza w trakcie Mszy Św. o godz. 17:30 w dniu dzisiejszym.