OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2. NIEDZIELA WIELKANOCY - dn. 7 kwietnia 2024 r

1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna.

2. Wszystkim, którzy przed Najświętszym Sakramentem odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego Kościół udziela dziś odpustu zupełnego. O godz. 15:00 w kościele uczniowie SP1 w Wieliszewie poprowadzą wspólną modlitwę koronką.

3. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas.

4. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 17:30 i 18:00. W katedrze Warszawsko-Praskiej o godz. 18:00 będzie odprawiona msza św. w intencji naszej diecezji i nowo powstających rad parafialnych. Do wspólnej modlitwy zaproszeni są w szczególny sposób członkowie rad parafialnych, zespołów synodalnych i liderzy grup.

5. Jutro o 18:30 konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

6. We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.

7. W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.

8. Za tydzień po mszy św. o godz. 10:30 ostatnie już spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

9. Ks. Proboszcz zaprasza wszystkich motocyklistów na rozpoczęcie sezonu. W przyszłą  niedzielę 14 kwietnia pojedziemy do Łochowa. Start z naszego parkingu o godz. 11:30. W programie msza św., poświęcenie motocykli, parada i poczęstunek.

10. Przypominamy, że zgodnie z przykazaniami kościelnymi, każdy wierny ma obowiązek przyjęcia Komunii Świętej wielkanocnej.

11. Zapraszamy na wyjazdowy dzień skupienia poświęcony modlitwie psalmami w dn. 26-27 kwietnia. Bliższych informacji udziela i zapisy przyjmuje Ks. Mariusz.

12. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Moje książki” – Irena Świerdzewskasprawdza jakie książki lubią czytać Dorota Gawryluk, Halina Łabonarska, Marcin Kwaśny, prof. Michał Kleiber, prof. Maria Ryś i Michał Lorentz