Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu - 15 marca 2020 r.

• Komunikat ks. bp. Romualda Kamińskiego w związku z pandemią koronawirusa (do odczytania).
  • We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty.
  • Wielkopostne Rekolekcje Parafialne dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz w kaplicy, w Zegrzu Południowym, które miały rozpocząć się w niedzielę, 22 marca br. zostają odwołane.
  • Osoby zapisane na pielgrzymkę do Portugalii, proszone są o kontakt z ks. Łukaszem.
  • Zbieramy ofiary na wystrój oraz kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku, przy wejściu do zakrystii.