Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocna - 26 kwietnia 2020 r.

• Zapraszamy wszystkich Parafian do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w Rodzinach, o przezwyciężenie epidemii koronawirusa, a także w intencji osób chorych oraz posługujących w szpitalach.
  • Zgodnie z zarządzeniem, w naszej świątyni, w czasie Mszy Świętej, może przebywać 41 osób (615 m2). Wejście do kościoła przez zakrystię, dla osób zamawiających intencję Mszy Świętej, a także dla wiernych chcących uczestniczyć w nabożeństwie. Obowiązkowe zakrywanie nosa i ust.
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa indywidualna w kościele, od godz. 8:00 do godz. 17:00, pomiędzy Mszami Świętymi, a w dni powszednie od godz. 7:30 do godz. 17:30.
  • We wtorek, Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30.
  • W piątek, 01 maja, w Pierwszy Piątek Miesiąca, spowiedź rano i od godz. 16:30. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  • W sobotę, Pierwszą Sobotę Miesiąca, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. W czasie Mszy Świętej o godz. 18:00, odnowienie milenijnego Aktu oddania Polski Najświętszej Maryi Pannie, Królowej Polski, a po Mszy Świętej nabożeństwo majowe. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  • W przyszłą niedzielę 03 maja, po Mszy Świętej o godz. 12:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna w kościele.
  • Uroczystości: Bierzmowania i Pierwszej Komunii Świętej są przeniesione na terminy po wakacjach.
  • Alumn V roku Wyższego Seminarium Duchownego p.w. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Tarchominie, Marcin Franciszek Jaromij, ma przyjąć święcenia Diakonatu. Polecamy go modlitwie wiernych.
  • Podziękowania dla Parafian za ofiary składane na potrzeby Wspólnoty parafialnej. Serdeczne Bóg zapłać.
  • Pielgrzymów zapisanych na wyjazd  do Portugalii informujemy, że pielgrzymka została przełożona na termin 4 -13 października br. Pytania i wszelkie sprawy organizacyjne będziemy załatwiać od 1 maja. Kontakt z ks. Łukaszem.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej (do pobrania ze stron internetowych) i papierowej.