Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocna - 3 maja 2020 r.

• Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja w kościele.
  • Zapraszamy wszystkich Parafian do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w Rodzinach, o przezwyciężenie epidemii koronawirusa, a także w intencji    osób chorych oraz posługujących w szpitalach.
  • Zgodnie z zarządzeniem, w naszej świątyni, w czasie Mszy Świętej, może przebywać 41 osób (615 m2). Wejście do kościoła przez zakrystię, dla osób zamawiających intencję Mszy Świętej, a także dla wiernych chcących uczestniczyć w nabożeństwie. Obowiązkowe zakrywanie nosa i ust.
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa indywidualna w kościele, od godz. 8:00 do godz. 17:00, pomiędzy Mszami Świętymi, a w dni powszednie od godz. 7:30 do godz. 17:30.
  • Nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie po Mszy Świętej wieczorowej.
  • We wtorek, Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30.  Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Od godz. 20:00 Modlitwa za Kapłanów, z racji Pierwszego Czwartku Miesiąca.
  • W piątek, Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu post nie obowiązuje.
  • W przyszłą niedzielę 10 maja, ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  • Podziękowania dla Parafian za ofiary składane na potrzeby Wspólnoty parafialnej. Serdeczne Bóg zapłać.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej (do pobrania ze stron internetowych) i papierowej.