Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła - 02 lutego 2020 r. ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

• Dzisiaj, w czasie Mszy Świętych błogosławieństwo świec. Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Zakonów Klauzurowych. Po Mszy Świętej o godz. 10:30 spotkanie organizacyjne, dla osób wyjeżdżających na Zimowisko Rodzinne z ks. Łukaszem. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna w kościele, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  • We wtorek o godz. 11:00, w kaplicy Szpitala Onkologicznego, Ks. Bp Romuald Kamiński będzie przewodniczył Mszy Świętej z okazji 10-lecia szpitala.
  • W środę Msza Święta z intencją zbiorową o godz. 7:00
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty. Od godz. 20:00 modlitwa za Kapłanów z racji Pierwszego Czwartku Miesiąca.
  • W piątek, Pierwszy Piątek Miesiąca, spowiedź rano i od godz. 16:30. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00. W tym dniu przypadają imieniny Ks. Bp. Romualda Kamińskiego – naszego ordynariusza.
  • W sobotę, wizyta u Chorych od godz. 10:00.
  • W przyszłą niedzielę 09 lutego, po Mszy Świętej o godz. 12:00 spotkanie członków Kół Żywego Różańca.
  • Do zakończenia kolędy, Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty, tylko rano, w godzinach 8:00-9:00.
  • Podziękowanie dla Parafian za serdeczne przyjęcie Księży w czasie wizyty duszpasterskiej. Osoby zainteresowane wizytą indywidualną, mogą zgłaszać chęć spotkaniaw domach do 10 lutego.
  • We wszystkie niedziele lutego, Msze Święte w Zegrzu Południowym, będą odprawiane o godz. 7:30.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku, przy wejściu do zakrystii.