Ogłoszenia Parafialne Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 12 kwietnia 2020 r.

• Życzenia dla Parafian (osobny dokument).
  • Zapraszamy wszystkich Parafian do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w Rodzinach, o przezwyciężenie epidemii koronawirusa, a także w intencji    osób chorych oraz posługujących w szpitalach.
  • Zgodnie z zarządzeniem, zawartym w kolejnym komunikacie, w świątyni może przebywać tylko 5 osób. Wejście do kościoła przez zakrystię, dla osób zamawiających intencję Mszy Świętej, po wcześniejszym uzgodnieniu z ks. Proboszczem.
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa indywidualna w kościele, od godz. 8:00 do godz. 17:00, pomiędzy Mszami Świętymi.
  • We wtorek, Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.      Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30
  • W przyszłą niedzielę 19 kwietnia, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy Świętej o godz. 12:00, Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Alumn V roku Wyższego Seminarium Duchownego p.w. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Tarchominie, Marcin Franciszek Jaromij ma przyjąć święcenia Diakonatu. Polecamy go modlitwie wiernych.
  • Podziękowania dla Parafian za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz na potrzeby Wspólnoty parafialnej wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać.
  • Podziękowanie za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego: dla Księży Wikariuszy, kleryka Marcina, lektorów: Kamila Redy i Piotra Sołtysa oraz p. Katarzyny Burza i p. Anety Szkolniak.
  • Pielgrzymów zapisanych na wyjazd  do Portugalii informujemy, że pielgrzymka została przełożona na termin 4 -13 października br., pytania i wszelkie sprawy organizacyjne będziemy załatwiać od 1 maja br.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej (do pobrania ze stron internetowych) i papierowej.