Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu - 29 marca 2020 r.

• Zapraszamy wszystkich Parafian do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w Rodzinach, o przezwyciężenie epidemii koronawirusa, a także w intencji osób chorych oraz posługujących w szpitalach.
  • Po wydaniu komunikatu z 24 marca 2020r., przez Ks. Biskupa Ordynariusza,     w kościele, w czasie Mszy Świętych i nabożeństw, może przebywać tylko           5 osób. Wejście do kościoła dla najbliższej Rodziny, zamawiającej intencję Mszy Świętej, przez zakrystię.
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa indywidualna w kościele, od godz. 8:00 do godz. 17:00, pomiędzy Mszami Świętymi.
  • We wtorek, Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty.
  • W piątek, Pierwszy Piątek Miesiąca, spowiedź indywidualna od godz. 16:30. Po Mszy Świętej o godz. 18:00, Nabożeństwo eucharystyczne. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  • W sobotę, Pierwszą Sobotę Miesiąca, po Mszy Świętej o godz.18:00, Nabożeństwo różańcowe. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  • Podziękowania dla Parafian za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz potrzeby Wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać.
  • Ofiary na jałmużnę wielkopostną można składać przy ołtarzu, w kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie dziękujemy.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku, przy wejściu do zakrystii.