Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkiego Postu - 05 kwietnia 2020 r. Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

• Alumn V roku Wyższego Seminarium Duchownego p.w. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Tarchominie, Marcin Franciszek Jaromij, ma przyjąć święcenia Diakonatu. Polecamy go modlitwie wiernych.
  • Zapraszamy wszystkich Parafian do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w Rodzinach, o przezwyciężenie epidemii koronawirusa, a także w intencji    osób chorych oraz posługujących w szpitalach.
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa indywidualna w kościele, od godz. 8:00 do godz. 17:00, pomiędzy Mszami Świętymi.
  • We wtorek, Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • Wielki Czwartek, Msza Święta Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00.
  • Wielki Piątek, o godz. 18:00, Wielkopiątkowa Liturgia Męki Pańskiej oraz Nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  • Wielką Sobotę, nie będzie święcenia pokarmów. Spowiedź w kościele od godz. 9:00 do godz. 12:00. Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 19:00. W Wielki Czwartek, w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę adoracja  Najświętszego Sakramentu do godz. 22:00.
  • Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, 12 kwietnia br., Msza Święta rezurekcyjna o godz. 7:00. W liturgii może uczestniczyć tylko 5 osób.
  • Podziękowania dla Parafian za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz na potrzeby Wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej (do pobrania ze stron internetowych).