Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkanocy czyli Miłosierdzia Bożego - 11 kwietnia 2021 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele (1 osoba na 20 m2 powierzchni, przy 1,5 metrowych odstępach). Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dziś w Kościele obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy wszystkich Parafian do nawiedzenia kościoła, w ciągu dnia i odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego, za odmówienie której udziela się wiernym odpustu zupełnego na zwykłych warunkach.
  • Ofiary składane dziś na tacę będą przeznaczone na dzieła charytatywne „Caritas” naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  • We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  • W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  • W środę 14 kwietnia, nie odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców dotyczące I  Komunii Świętej.
  • W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30. Możliwość spowiedzi.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.