Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu - 7 marca 2021 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele. Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 12:00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne, m in. planowane malowanie wnętrza kościoła.
  • W środę Msza Święta zbiorowa o godz. 18:00. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii. Na Mszę Świętą o godz. 18:00 zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami. Tego dnia dzieci otrzymają modlitewniki.
  • W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź  po Mszy Świętej wieczornej, do godz. 20:30.
  • W piątek, Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.: 17:15 i 19:00. Zachęcamy do udziału w liturgii stacyjnej, sprawowanej w Parafiach warszawskich.
  • W przyszłą niedzielę 14 marca, na Mszy Świętej o godz. 10:30, odbędzie się uroczyste mianowanie Ministrantów. Otaczajmy modlitwą naszej Wspólnoty parafialnej Ministrantów i Lektorów.  Również w niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 17:00, zapraszamy na spotkanie organizacyjne Pielgrzymów do Fatimy.
  • Nabożeństwo Gorzkich Żali jest sprawowane, w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:00.
  • Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 21-24 marca.
  • Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w rekolekcjach internetowych ODDANIE 33 pod tytułem „Oto Matka Twoja”. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.oddanie33.pl oraz na ulotkach wyłożonych na stoliku  z prasą.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  DODATKOWE

• Trwa rejestracja online, dzieci z klas 3 do I Komunii Świętej w 2021 roku. Zakładamy, że uroczystość komunijna odbędzie się 16 maja, dla Szkół      Podstawowych nr 1 i 2 w Wieliszewie o godz. 10:15, a dla szkoły Podstawowej w Łajskach o godz. 12:00. Formularz rejestracyjny oraz informacje dostępne online, będą podane przez katechetów w dziennikach elektronicznych.
  • Informujemy, że w związku z panującą pandemią, Kancelaria parafialna pracuje w systemie hybrydowym. Na bieżąco są załatwiane sprawy pilne, np. pogrzeby, chrzty, a wszelkie prośby o zaświadczenia, odpisy  dokumentów, i. in., prosimy kierować drogą telefoniczną lub mailową na adres Parafii. Po wystawieniu dokumentów, będzie można je odebrać w kancelarii bez zbędnego oczekiwania. Telefon kancelaryjny jest czynny w godzinach pracy kancelarii tj. od 17 do 18.
  • Grupę przygotowującą się do Bierzmowania (rok 1), zapraszamy do ks. Michała po odbiór indeksów i deklaracji.