Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła - 31 stycznia 2021 r.

•   W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele. Prosimy również o siadanie w wyznaczonych miejscach. Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  •   We wtorek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte z błogosławieństwem świec o godz. 7:00, 10:00 i 18:00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na zakony klauzurowe.
  •   W czwartek wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź, po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30. Od godz. 20:00, z racji Pierwszego Czwartku Miesiąca, modlitwa za Kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  •   W piątek, Pierwszy Piątek Miesiąca, spowiedź rano na Mszy Świętej oraz od godz. 16:30 w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu. Msza Święta z Litanią do Serca Pana Jezusa o godz. 18:00. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  •   W sobotę, Pierwszą Sobotę Miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 18:00 nabożeństwo różańcowe. Msza w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  •   W przyszłą niedzielę 07 lutego, po Mszy Świętej o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  •    Informujemy, że jeżeli Msze Święte odprawiane w tygodniu, są tylko rano, to spowiedź jest możliwa zawsze 15 minut przed Mszą.
  •   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  DODATKOWE

•   Trwa rejestracja online, dzieci z klas 3 do I Komunii Świętej w 2021 roku. Zakładamy, że uroczystość komunijna odbędzie się 16 maja, dla Szkół Podstawowych nr 1 i 2 w Wieliszewie o godz. 10:15, a dla szkoły Podstawowej w Łajskach o godz. 12:00. Formularz rejestracyjny oraz informacje dostępne online, będą podane przez katechetów w dziennikach elektronicznych.
  •   Informujemy, że w związku z panującą pandemią, Kancelaria parafialna pracuje w systemie hybrydowym. Na bieżąco są załatwiane sprawy pilne, np. pogrzeby, chrzty, a wszelkie prośby o zaświadczenia, odpisy  dokumentów, i. in., prosimy kierować drogą telefoniczną lub mailową na adres Parafii. Po wystawieniu dokumentów, będzie można je odebrać w kancelarii bez zbędnego oczekiwania. Telefon kancelaryjny jest czynny w godzinach pracy kancelarii tj. od 17 do 18.
  • Grupę przygotowującą się do Bierzmowania (rok 1), zapraszamy do ks. Michała po odbiór indeksów i deklaracji.