Ogłoszenia Parafialne Niedziela Palmowa Męki Pańskiej - 28 marca 2021 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele (1 osoba na 20 m2 powierzchni, przy 1,5 metrowych odstępach). Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Służba Liturgiczna, Dzieci i Młodzież rozprowadzają palemki. Dochód z ofiar będzie przeznaczony na Fundusz Dzieci i Młodzieży naszej Parafii, z którego finansujemy różne inicjatywy, takie jak: nagrody, stroje, wycieczki oraz wiele innych. Dziękujemy za wsparcie w tych trudnych czasach. Bóg zapłać.
  • Zapraszamy na ostatnie Nabożeństwo Gorzkich Żali, dzisiaj o godz. 17:00.
  • Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania (rok 2).
  • W Wielki Wtorek, Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  • W Wielką Środę o godz. 18:00 Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  • Rozpoczynamy Triduum Paschalne, jako bezpośrednie przygotowanie do Świąt Wielkanocnych.
  • W Wielki Czwartek, Dzień ustanowienia Sakramentów: Eucharystii i Kapłaństwa, Msza Święta Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00, będzie sprawowana w intencji Kapłanów.
  • W Wielki Piątek trwa czuwanie w ciemnicy, przed Najświętszym Sakramentem. O godz. 17:00 Nabożeństwo Gorzkich Żali. Liturgia Męki Pańskiej rozpocznie się o godz. 18:00. Ofiary składane w tym dniu są przeznaczone na konserwację Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  • W Wielką Sobotę trwa czuwanie przy Grobie Pańskim. Poświęcenie pokarmów przy kościele, w godz. 9:00-16:00. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 18:00, a po jej zakończeniu rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22:00.
  • W przyszłą niedzielę 4  kwietnia, Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Procesja rezurekcyjna o godz. 6:00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 7:00.
  • Spowiedź w czasie każdej Mszy Świętej do Wielkiej Środy włącznie.
  • Kancelaria parafialna będzie czynna zgodnie z grafikiem do Wielkiej Środy.
  • W zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.