Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła - 23 sierpnia 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Nadal obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • We wtorek, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Św. Michała Archanioła.
  • W środę, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej, do godz. 20:30. Możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
  • W lipcu i w sierpniu, w dni powszednie nie ma Mszy porannych o godz. 7:00, a w niedziele Mszy Świętych o godz. 10:30. Kancelaria parafialna, w tygodniu, jest czynna w godz. od 16:00 do 17:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz. 9:00.
  • Informujemy, że od września 2020 roku, chrzty w naszej Parafii sprawowane na Mszy Świętej o godz. 12:00, będą odbywały się w 2 i w 4 niedzielę każdego miesiąca. W pozostałe niedziele, po wcześniejszym uzgodnieniu z księdzem, chrzty będą udzielane po Mszy Świętej.
  • Od 1 września rozpoczynamy przyjmowanie intencji mszalnych na CAŁY ROK 2021.
  • Drodzy Rodzice dzieci, które w tym roku miały przystąpić do pierwszej Komunii Świętej. Proponujemy wszystkim, którzy chcą, dodatkowy termin na komunię -  19 września (3 sobota września). Spotkanie organizacyjne dla tych chętnych odbędzie się 6 września, po Mszy Świętej o godz. 10:30. W tym krótkim czasie proszę uważnie śledzić ogłoszenia parafialne oraz informacje od katechetów. Informujemy jednocześnie, że terminy październikowe pozostają aktualne.
  • W czasie wakacji pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie w Mszy Świętej niedzielnej.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.