Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła - 4 października 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Nadal obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Dom św. Siostry Faustyny w Ostrówku.
  • W środę 07 października, Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.Msza Święta zbiorowa o godz. 18:00.
  • W czwartek, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30. Możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. Tego dnia zapraszamy do spowiedzi dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliszewie.
  • W przyszłą niedzielę 11 października, obchodzimy w Polsce i w środowiskach polonijnych XX Dzień Papieski, pod hasłem „Totus Tuus”. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny Dzieła Nowego Tysiąclecia dla młodzieży uczącej się i studiującej. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 spotkanie Członków Kół Żywego Różańca w kaplicy Matki Bożej.
  • Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy o godz. 17:00.
  • Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę z modlitwą o uzdrowienie, we wtorek 13 października.Szczególnie zapraszamy Osoby doświadczone utratą dziecka.
  •  Wypominki jednorazowe oraz roczne, za naszych bliskich Zmarłych, będziemy przyjmowali od 15 października, w kancelarii lub w zakrystii. Na stoliku z prasą wyłożone są, do pobrania, odpowiednie karty wypominkowe.
  • Przypominamy, że zapisy do grupy przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania (rok 1), trwają do 18 października.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.