Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła - 18 października 2020 r.

XXVIII Niedziela Zwykła  -  18 października 2020 r.

1. Od dzisiaj, w czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele. Prosimy również o siadanie w wyznaczonych miejscach. Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust. Dzisiejsze ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na Misje święte.
  2. W środę Msza Święta zbiorowa o godz. 18:00.
  3. W czwartek, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30. Możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
  4. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy o godz. 17:00.
  5.  Wypominki jednorazowe oraz roczne, za naszych bliskich Zmarłych, przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii. Na stoliku z prasą wyłożone są, do pobrania, karty wypominkowe.
  6. Kontynuujemy coroczną akcję „Znicz zapalany modlitwą”. Kupując znicz, mamy świadomość, że wraz ze światłem przynosimy naszą modlitwę. Msza Święta oraz Nabożeństwo różańcowe, w intencji Zmarłych, na grobach których zapłonie znicz, będą odprawione 30 października (w piątek), o godz. 18:00. Ofiary składane w tej akcji, będą przeznaczone na Parafialny Fundusz Dziecięcy.
  7. Informujemy, że w związku z panującą epidemią, Kancelaria parafialna przechodzi na system hybrydowy. Na bieżąco będą załatwiane wszystkie sprawy pilne, a wszelkie prośby o zaświadczenia, odpisy  dokumentów, i. in., prosimy kierować drogą telefoniczną lub mailową. Po wystawieniu dokumentów, będzie można je odebrać w kancelarii bez zbędnego oczekiwania. Telefon kancelaryjny jest czynny w godzinach pracy kancelarii.
  8. W Uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada o godz. 12:00, zostanie odprawiona Msza Święta, w kaplicy cmentarnej, za naszych Zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym. Nabożeństwo z modlitwami za Zmarłych, odbędzie się również w kaplicy. W czasie Mszy i nabożeństwa prosimy o pozostanie przy grobach. 2 listopada, w Dzień Zaduszny, Msza Święta i procesja z modlitwami za Zmarłych, w kościele o godz. 18:00.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.