Ogłoszenia Parafialne XXXI Niedziela Zwykła - 1 listopada 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele. Prosimy również o siadanie w wyznaczonych miejscach. Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz.12:00, w kościele zostanie odprawiona Msza Święta za naszych Zmarłych spoczywających na cmentarzach: parafialnym i komunalnym, a po Mszy Świętej nabożeństwo z modlitwami za Zmarłych.
  • Dzisiejsze ofiary składane na tacę, przeznaczone są na inwestycje parafialne. Bóg zapłać.
  • W Dzień Zaduszny 02 listopada, Msza Święta i procesja z modlitwami za Zmarłych, w kościele o godz. 18:00. W tym dniu Kancelaria będzie nieczynna.
  • Decyzją Stolicy Apostolskiej, przez cały listopad, można uzyskać odpust zupełny za  pobożne nawiedzenie Cmentarza grzebalnego i modlitwy za Zmarłych, który można ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące.
  • Cmentarz parafialny pozostaje zamknięty do 02 listopada.
  • W środę Msza Święta zbiorowa o godz. 18:00.
  • W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. Od godz. 20:00, z racji Pierwszego Czwartku Miesiąca, będzie prowadzona modlitwa za Kapłanów i w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W piątek, Pierwszy Piątek Miesiąca, spowiedź rano na Mszy Świętej oraz od godz. 16:30 w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu. Msza Święta z Litanią do Serca Pana Jezusa o godz. 18:00. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  • W sobotę, Pierwszą Sobotę Miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 18:00 nabożeństwo różańcowe. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  • Informujemy, że w związku z panującą epidemią, Kancelaria parafialna pracuje w systemie hybrydowym. Na bieżąco są załatwiane wszystkie sprawy pilne, a wszelkie prośby o zaświadczenia, odpisy  dokumentów, i. in., prosimy kierować drogą telefoniczną lub mailową. Po wystawieniu dokumentów, będzie można je odebrać w kancelarii bez zbędnego oczekiwania. Telefon kancelaryjny jest czynny w godzinach pracy kancelarii.
  • Grupę przygotowującą się do Bierzmowania (rok 1), zapraszamy do ks. Michała po odbiór indeksów.
  • Nasza Parafia włącza się w ogólnopolską akcję „Różaniec do granic nieba,” w dniach od 01 do 08 listopada. Zachęcamy wszystkich Parafian do włączenia się w modlitwę różańcową w swoich domach. W kościele różaniec będzie odmawiany po Mszy Świętej wieczornej (w niedziele po Mszy o godz. 17:00, pozostałe dni po Mszy o godz. 18:00).
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.