Intencje mszalne 24 - 30 listopada A.D. 2014



PONIEDZIAŁEK - 24 listopada 2014

7.00

+ Mariannę Kutyłowską - greg. (24)

17.30

+ Annę Słoniewską w 10 rocz. śmierci, Stanisława Słoniewskiego,

Wiesława Fluksa,

zmarłych z c.R. Słoniewskich, Ściborów, Wilczków i Karpińskich

18.00

+ Eugenię, Stefana i Ryszarda Stromeckich,

zmarłych z c.R. Michalików i Stromeckich, Mariannę Wiąckiewicz

WTOREK - 25 listopada 2014

7.00

+ Irenę Małcha w miesiąc po śmierci

17.30

+ Mariannę Kutyłowską - greg. (25)

18.00

+ Michała Oktabę, Janinę, Czesława, Aleksandra, Tadeusza Gierczyńskich,

Kazimierę Składanek, Annę, Ignacego, Waldemara Oktabów,

zmarłych z c.R. Gierczyńskich, Żebrowskich i Oktabów

ŚRODA - 26 listopada 2014

7.00

+ Mariannę Kutyłowską - greg. (26)

17.30

+ Czesława Suchenek w 21 rocz. śmierci, Mariannę Suchenek,

Annę i Tadeusza Banaszków, Agnieszkę i Antoniego Bartnickich

18.00

+ Helenę Kowalską w 17 rocz. śmierci,

zmarłych z c.R. Kurowskich i Jędraszków

 

CZWARTEK - 27 listopada 2014

7.00

+ Tadeusza Sosińskiego w miesiąc po śmierci

17.30

+ Mariannę Kutyłowską - greg. (27)

18.00

+ Dorotę Sołtys w 3 rocz. śmierci

PIĄTEK - 28 listopada 2014

7.00

+ Adama Prokopczyka w 26 rocz. śmierci, Zofię Prokopczyk,

Bogdana Stachnika, zmarłych z c.R. Pełków i Prokopczyków

17.30

+ Mariannę Kutyłowską - greg. (28)

18.00

+ Annę, Telesfora, Jana i Stanisława Miętków, dziadków Bożymów i Miętków

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

SOBOTA - 29 listopada 2014

7.00

+ Mariannę Kutyłowską - greg. (29)

17.30

+ Wiktora Kozłowskiego w 41 rocz. śmierci, Mariannę Kozłowską,

Zenona Oktabę, dziadków Kozłowskich i Suchenków, Jadwigę Dobrowolską

18.00

+ Tadeusza, Leona, Stefanię Jankowskich,

Ludwika, Mariannę, Stefana Pułaskich,

Mariannę, Annę, Franciszka i Stanisława Oleksiaków,

Elżbietę Burza, Bogumiłę Dulińską, Bogumiłę Lewandowską

NIEDZIELA - 30 listopada 2014

I NIEDZIELA ADWENTU

7.00

+ Adama Prokopczyka

9.00

+ Czesława Miętka w 26 rocz. śmierci, Bogdana, Helenę i Stanisława Miętków,

Franciszka Głuszcza, Annę i Henryka Dzierzgowskich, Stanisława Witeskę

10.30

+ Andrzeja Strzelczaka - intencja imieninowa

12.00

ZA PARAFIAN

17.00

+ Andrzeja Mańka, Mariannę, Wawrzyńca, Władysława i Andrzeja Mańków,

Annę Filipowską, Wiktora Zielińskiego