Intencje mszalne 16 lipca - 22 lipca A.D. 2018

 

PONIEDZIAŁEK  - 16 lipca 2018

17:30

+ Tadeusza Bułkę oraz za zmarłych rodziców: Stefanię i Jana Konickich,

   Petronelę i Władysława Bułka, zmarłych z c.R. Konickich i Bułka

18:00

+ Mariusza Teodorowicza w 23 rocz. śmierci,

   Annę, Władysława, Jana Stachników,

   zmarłych z rodzin: Teodorowiczów i Kłosowskich

WTOREK  - 17 lipca 2018

17:30

+ Jerzego Mosaka w 16 rocz. śmierci,

   Halinę i Czesława Kubickich, Lucynę, Władysławę i Walentego Kowalskich,

   dziadków Łępickich, zmarłych z c.R. Kubickich, Kowalskich i Mosaków

18:00

+ Eugeniusza Gorczyńskiego w 11 rocz. śmierci,

   zmarłych z c.R. Gorczyńskich i Liwskich, Hannę i Zygmunta Goszczyńskich,

   Kazimierę, Tomasza, Zygmunta, Jana Grzelczyków,

   Zuzannę i Mariana Piotrowskich, Jadwigę i Kazimierza Jasińskich

19:15

   Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ŚRODA  - 18 lipca 2018

17:30

+ Zofię Miętek, Arkadiusza Miętka

 18:00

+ Czesława Romatowskiego w 12 rocz. śmierci,

   Mariannę i Adama Romatowskich

CZWARTEK  - 19 lipca 2018

17:30

+ Annę Pietrzak, Bronisławę Król w rocz. śmierci,

   dziadków Pietrzaków i Pasławskich

18:00

+ Marka Sokołowskiego w 18 rocz. śmierci,

   Mariana Sokołowskiego, Irenę i Zygmunta Pogorzelskich,

   Helenę Lenczewską

PIĄTEK  - 20 lipca 2018

17:30

+ Zbigniewa Kocbucha w 30 dni po pogrzebie

17:30

+ Czesława Jermaka (w dniu imienin)

18:00 

+ Czesława, Janinę i Józefa Szczerbów

SOBOTA  - 21 lipca 2018

17:30

+ Mariannę, Andrzeja, Halinę i Annę Drewników,

   Krystynę i Władysława Bałdowskich, Danutę i Mariana Jodełko,

   Bernadetę i Bogusława Cisiaków

17:30

+ Rodziców: Czesława i Zofię Grodków

 18:00

+ Zbigniewa Krawczyka w 9 rocz. śmierci,

   Franciszkę, Franciszka i Jana Krawczyków,

   Jana, Annę, Józefa i Grzegorza Kado,

   Elżbietę Golis, Jadwigę Gałązka

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

22 lipca 2018

7:00

+ Ks. Kanonika Marka Wojciecha Janickiego w 1 rocz. śmierci

9:00

+ Franciszka Głuszcza, Czesława, Bogdana i Włodzimierza Miętków,

   Annę i Henryka Dzierzgowskich, Stanisława Witeskę, Tadeusza Dębskiego

12:00

   ZA  PARAFIAN

 17:00

+ Jana i Adama Staniszewskich