Intencje mszalne 17 - 23 grudnia A.D. 2018

  

PONIEDZIAŁEK  - 17 grudnia 2018

7:00

+ Rafała Leszczyńskiego w 1 rocz. śmierci

17:30

+ Stefanię, Karola, Zygmunta Oktabów, Eugeniusza Baranowskiego,

   Ewę Rokita, zmarłych z c.R. Oktabów i Baranowskich

18:00

+ Jadwigę i Juliana Dzwonkowskich, Leokadię i Aleksandra Dziedzickich,

   Mariannę i Franciszka Dzwonkowskich   

WTOREK  - 18 grudnia 2018

7:00

   Intencja dziękczynno-błagalna,

   z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny

17:30

+ Krystynę i Józefa Więchów

18:00

+ Jadwigę Burza  

19:15

   Msza Święta z modlitwą wstawienniczą - intencja Grupy Odnowy w Duchu Św.

ŚRODA  - 19 grudnia 2018

7:00

+ Krzysztofa Matuszewskiego w 17 rocz. śmierci       

17:30

+ Jana Pergóła

 18:00

+ Michała Oktabę, Janinę, Czesława, Aleksandra, Tadeusza, Leokadię

   Gierczyńskich, Annę, Ignacego, Waldemara Oktabów, Kazimierę Składanek,

   zmarłych z c.R. Gierczyńskich, Żebrowskich i Oktabów

        

CZWARTEK  - 20 grudnia 2018

7:00

   O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii Kucińskiej i całej Rodziny

17:30

+ Leona Siwca, Stefanii Franczyk, zmarłych z c.R. Franczyków,

   Siwców, Bulgarów, Zębkowskich oraz Czarneckich

18:00

+ Henryka Warnela w 1 rocz. śmierci

PIĄTEK  - 21 grudnia 2018

7:00

+ Zmarłych z c.R. Mazurków i Czubińskich

7:00

+ Wiesława Sałkowskiego w 30 dni po pogrzebie

17:30

+ Mieczysława i Annę Lewandowskich, dziadków Lewandowskich     

18:00 

+ Janinę i Teofila Wilczków, Euzebiusza Wilczka, Stanisława Karpińskiego,

   Mirosława Zbigniewa Durka

   NABOŻEŃSTWO  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

SOBOTA   - 22 grudnia 2018

7:00

   O błogosławieństwo Boże dla Kariny, z okazji urodzin

7:00

+ Alinę Herbergier w 30 dni po pogrzebie

17:30

+ Jana i Janinę Haraburdów, Sławomira, Leszka, Sebunię i Jadwigę,

   Bogumiłę Siwicką

18:00

+ Lucjana Chotkowskiego, rodziców Chotkowskich i Wiercińskich,

   Józefa Wiercińskiego, Annę Rutkowską

IV NIEDZIELA ADWENTU

23 grudnia 2018

7:00

+ Feliksę i Stanisława Orzechowskich, Leszka Orzechowskiego,

   dziadków Witesków

9:00

+ Franciszkę Maćkiewicz w 7 rocz. śmierci,

   Feliksa Maćkiewicza, Janusza Ponto, Romana Wrzoska,

   zmarłych z c.R. Maćkiewiczów, Zyskowskich i Wrzosków

10:30

+ Wiktorię i Edwarda Bożymów, Pawła Donarskiego, Augustyna Kozłowskiego,

   Annę, Jana i Kazimierza Sosińskich, Annę i Aleksandra Snopków

12:00

   ZA  PARAFIAN

 17:00

+ Janusza Wilgosa w 24 rocz. śmierci, Henrykę Wilgos w 15 rocz. śmierci,

   dziadków: Wiktorię i Marcina Wilgosów, Józefę i Andrzeja Stachników