Intencje mszalne 18 – 24 grudnia A.D. 2017

 

PONIEDZIAŁEK  - 18 grudnia 2017

7:00

+ Stanisława Berdowskiego

7:00

+ Krzysztofa Matuszewskiego w 16 rocz. śmierci,

   zmarłych z c.R. Matuszewskich, Obrębskich i Dragulskich

17:30

+ Henryka i Janinę Suchenków, dziadków Suchenków i Dłutków,

   rodziców i dziadków Kazimierczaków

18:00

+ Józefa i Krystynę Więchów oraz dziadków Więchów

WTOREK  - 19 grudnia 2017

7:00

+ Edwarda Wilgosa

17:30

   O Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla Jadwigi Smolińskiej

18:00

+ Dorotę i Jana Kowaleczko, zmarłych z Rodzin Kowaleczko i Żuchowskich

19:15

   Msza Święta z nabożeństwem o uzdrowienie

ŚRODA  - 20 grudnia 2017

7:00

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

17:30

   O Boże błogosławieństwo oraz łaskę zdrowia dla Ewy i Marka Łebkowskich

   w 35 rocz. ślubu, a także wsparcie i opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnuków

18:00

   O wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo dla członków Koła Żywego Różańca

   pw. św. Jana Pawła II i Ich Rodzin

CZWARTEK  - 21 grudnia 2017

7:00

+ Jadwigę, Juliana i Hieronima Potentas, Tadeusza Sulicha,

   Wojciecha Witana, Tadeusza i Helenę Suska, Jana Pergóła

17:30

+ Zuzannę i Jerzego Szcześniaków

18:00

+ Janusza Wilgosa w 23 rocz. śmierci, Henrykę Wilgos w 14 rocz. śmierci,

   Edwarda Wilgosa, Wiktorię i Marcina Wilgosów, Józefę i Andrzeja Stachników     

PIĄTEK  - 22 grudnia 2017

7:00

+ Leonida Siedleckiego

17:30

+ Stanisławę i Tadeusza Mariańskich, Kazimierza Sosińskiego, Mariannę Gruczek

18:00

+ Marzenę Miedzik w 14 rocz. śmierci

   NABOŻEŃSTWO  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

SOBOTA  - 23 grudnia 2017

7:00

+ Witolda Plewnickiego w 17 rocz. śmierci,

   Michała i Stanisława Plewińskich,

   Bogusława, Irenę, Stanisława i Rozalię Rosak, dziadków Plewnickich

17:30

+ Alinę Miller i Sławomira Millera

18:00

+ Ignacego Oktabę w 40 rocz. śmierci i Jego Rodziców Agnieszkę i Józefa

 

IV NIEDZIELA ADWENTU

  24 grudnia 2017

WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO

7:00

+ Za zmarłych członków z Koła Różańcowego pw. św. Jana Pawła II

9:00

   O Boże błogosławieństwo dla Ewy i Adama w dniu Ich imienin

10:30

+ Wiktorię Bożym, Edwarda Bożyma, Pawła Donarskiego,

   Augustyna Kozłowskiego, Annę, Jana, Kazimierza Sosińskich,

   Annę i Aleksandra Snopków

12:00

   O łaskę zdrowia dla Jagody

 23:00

   Pasterka w kaplicy w Zegrzu Południowym   

 23:30

   Wspólne kolędowanie, rozpoczynające uroczystą Pasterkę

   w kościele, w Wieliszewie