Intencje mszalne 19 - 25 marca A.D. 2018

 

PONIEDZIAŁEK  - 19 marca 2018

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP

7:00

+ Bogdana i Józefa Smyłów

17:30

+ Józefa Burza

18:00

+ Józefa Gryca

WTOREK  - 20 marca 2018

7:00

+ Leona Siwca (intencja od Mirosławy i Zdzisława Siwców)     

17:30

+ Józefa i Leokadię Michalczyków

18:00

+ Franciszkę Miętek w 21 rocz. śmierci,

   Wincentego, Jana, Stanisława, Annę i Telesfora Miętków,

   zmarłych z c.R. Zielińskich i Miętków

19:15

   Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ŚRODA  - 21 marca 2018

7:00

+ Zygmunta Wiśniewskiego w 30 dni po śmierci      

17:30

+ Marię, Stefana, Ryszarda Stolarskich, Aleksandrę i Tadeusza Płacheckich

18:00

   O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Jana

   w 80 rocz. urodzin oraz dla Samanty Kierzkowskiej w 12 rocz. urodzin

CZWARTEK  - 22 marca 2018

7:00

+ Zygmunta Wiśniewskiego (intencja od Chrześnicy z Rodziną)

17:30

+ Mariannę i Tadeusza Kruszczyńskich

18:00

   O błogosławieństwo Boże dla Sióstr i Braci z Koła Różańcowego

   pw. Matki Bożej Loretańskiej w 26 rocznicę jego założenia

PIĄTEK  - 23 marca 2018

7:00

+ Józefa Korszeń w 28 rocz. śmierci,

   Mariannę, Franciszka i Stefana Żołków, Elżbietę Sawicką,

   Zbigniewa Sawickiego, Stanisława Banaszka, Rozalię i Piotra Barszczewskich

 17:15

   Nabożeństwo Drogi Krzyżowej  

18:00

+ Adama Suchodolskiego w 10 rocz. śmierci

   NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

19:00

   Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

19:30 

   WIELKOPOSTNY WIECZÓR UWIELBIENIA

SOBOTA  - 24 marca 2018

7:00

+ Halinę Połeć w 30 dni po pogrzebie

17:30

+ Jana Wilgosa, Józefa, Mariannę Krupa, Grzegorza Krupa, Stanisława Gajdę,

   Bronisławę i Edmunda Wilgosów, Barbarę i Andrzeja Bieniów

18:00

+ Józefę Wiśniewską w 41 rocz. śmierci, Stanisława Wiśniewskiego,

   Annę Wiśniewską, Władysława Wiśniewskiego, Janinę Oktaba,

   Mariannę i Henryka Banaszków, Władysławę i Kazimierza Sitarskich

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

  25 marca 2018

7:00

+ Bronisławę Buczyńską w rocz. śmierci

   oraz za zmarłych z c.R. Buczyńskich i Jermaków

9:00

+ Benedyktę Kudyba w 1 rocz. śmierci

10:30

+ Kazimierę Osińską w 7 rocz. śmierci, Ryszarda Osińskiego w 11 rocz. śmierci,

   Roberta Barabasza, Marię Karwowską

12:00

   ZA  PARAFIAN

 17:00

   Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym

+ Antoniego Głuszcza w 32 rocz. śmierci

   Natalię i Mariana Głuszczów, Ewę Piasko