Intencje mszalne 28 października - 3 listopada A.D. 2019

 

PONIEDZIAŁEK  - 28 października 2019

ŚWIĘTO ŚW. AP. SZYMONA I JUDY TADEUSZA

7:00

+ Sławomira Wojciecha Kado

7:00

+ Halinę Boniecką

17:30

+ Genowefę i Henryka Czerwińskich, Czesławę i Władysława Koźniewskich,

   zmarłych z c.R. Jankowskich, Kryszkiewiczów, Czerwińskich i Miętków,

   Andrzeja Neuff

18:00

+ Sabinę i Józefa Fotków, Rozalię i Franciszka Denisiuków,

   Antoniego Staniurskiego

   nabożeństwo różańcowe

WTOREK  - 29 października 2019

7:00

+ Mariannę Krawiec w rocz. śmierci

7:00

+ Pawła Kazimierczaka w 30 dni po śmierci

17:30

+ Hannę Wilczek w 30 rocz. śmierci,

   Stanisława, Mariannę, Wawrzyńca, Annę, Henryka, Helenę i Stanisława

   oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

+ Olgę Ranicką w 10 rocz. śmierci, Wiktora Ranickiego,

   dziadków Kruszyńskich i Ranickich

   nabożeństwo różańcowe

ŚRODA  - 30 października 2019

7:00

+ Sławomira Wojciecha Kado

7:00

+ Halinę Boniecką

17:30

+ Sławomirę Pańczyk w 12 rocz. śmierci,

   Mariannę, Tadeusza i Antoniego Banaszków, Helenę Barszczewską

18:00

   Intencja zbiorowa 

   nabożeństwo różańcowe

CZWARTEK  - 31 października 2019

7:00

+ Lucję Gronek

7:00

+ Henryka Kado

17:30

+ Jerzego i Jadwigę Kucińskich,

   zmarłych z c.R. Kucińskich, Rząsowskich, Fotków, Barbarę Ciecierską

 18:00

+ Ryszarda Prokopowicza, Jerzego i Helenę Prokopowiczów,

   Jana i Janinę Miętków, Henryka, Stanisława, Czesławę i Władysławę Kopka

   nabożeństwo różańcowe

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA - 01 listopada 2019

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7:00

+ Lucjana Chełchowskiego i jego Rodziców,

   rodziców Wiercińskich, Józefa Wiercińskiego, Annę Rutkowską

9:00

+ Czesława Jermaka w 21 rocz. śmierci

10:30

+ Annę i Stanisława Kalisiaków, Danutę Kalisiak,

   Lucynę i Mariana Radzikowskich, Tadeusza Jabłońskiego,

   Annę i Józefa Jabłońskich, Mariannę Wiśniewską, Wacławę Malewicz,

   zmarłych z c.R. Kalisiaków

12:00

+ W intencji zmarłych Parafian, a szczególnie polecanych w wypominkach

17:00

+ Ryszarda Bitowskiego w 2 rocz. śmierci,

   Anielę i Stanisława Bitowskich

PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA - 02 listopada 2019

WSPOMNIENIE

WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

7:00

+ Zmarłych z c.R. Buczyńskich, Jermaków i Czaplejewiczów,

   Antoniego Sańko, Romana Sikorskiego

 

10:00

+ Adama, Eleonorę i Wincentego Suchodolskich,

   Apolonię i Wacława Deręgowskich

18:00

+ W intencji wiernych Zmarłych, których polecamy w wypominkach 

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 03 listopada 2019

7:00

+ Jana (w 56 rocz. śmierci), Stanisława (w 37 rocz. śmierci),

   Annę (w 50 rocz. śmierci) Miętków, Wincentego i Franciszkę Miętków,

   Telesfora Miętka, zmarłych z c.R. Miętków i Bożymów       

9:00

+ Albina Strzelczaka

9:00

   O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ks. Tomasza

10:30

+ Jana i Mariannę Goliat, Grzegorza Lisa, Genowefę i Władysława Karpików,

   zmarłych z c.R. Goliat i Adamus, Katarzynę i Antoniego Sikorów         

12:00

   ZA  PARAFIAN  

 17:00

+ Zmarłych z c.R. Maciejewskich i Zawistowskich