Intencje mszalne 2 - 8 listopada A.D. 2015

 

PONIEDZIAŁEK  - 02 listopada 2015

WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH - DZIEŃ ZADUSZNY

7.00

+ Czesława Jermaka w 17 rocz. śmierci

10.00

+ Mieczysława Sońta, rodziców Sońtów i Wilgosów

18.00

+ W intencji Wszystkich Zmarłych, a szczególnie za Tych,

   których wspominamy w wypominkach                                                  

WTOREK  - 03 listopada 2015

7.00

+ Rodziców Makowskich, dziadków Sawickich i Makowskich

17.30

+ Jana Miętka w 52 rocz. śmierci, Stanisława Miętka w 31 rocz. śmierci

   oraz Rodziców, Annę i Telesfora, Franciszkę i Wincentego Miętków,

   dziadków Miętków i Bożymów

 18.00

+ Zofię Fergin w 9 rocz. śmierci, Ryszarda i Adama Ferginów

ŚRODA  - 04 listopada 2015

7.00

+ Leopolda w 24 rocz. śmierci i Kazimierę Czubaj oraz Mariana Gałązkę

17.30

+ Jerzego Kucińskiego, Jadwigę Kucińską,

   zmarłych z c.R. Rząsowskich, Kucińskich, Sochockich i Fotków

18.00

   Członków Kółka Różańcowego pw. Matki Bożej Loretańskiej

   oraz zmarłych z ich Rodzin

PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA 05 listopada 2015

   7.00

+ Wacławę Zofię Suska w 30 dni po śmierci

17.30

+ Mariannę i Jana Goliat, Władysława Grzegorza Lisa,

   Józefa, Waldemara, Barbarę Lis, Genowefę i Władysława Karpik,

   zmarłych z c.R. Goliatów i Adamusów

18.00

+ Bożenę Gryc w 34 rocz. śmierci,

   Józefa i Jana Gryców, Bronisławę i Władysława Ślesików

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA  - 06 listopada 2015

7.00

+ Mieczysława Franciszka Piwowarskiego w 30 dni po śmierci

18.00

+ Stefanię, Karola i Zygmunta Oktabów,

   Eugeniusza Baranowskiego, Ewę Rokita

PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA  - 07 listopada 2015

7.00

+ Mieczysława Piwowarskiego

 17.30

+ Annę Oktaba w 17 rocz. śmierci, Ignacego, Waldemara, Michała Oktabów,

   zmarłych dziadków Oktabów i Derlaczów

18.00

+ Zofię Korszeń w 8 rocz. śmierci, Edwarda, Halinę Sołtys,

   zmarłych z c.R. Sołtysów i Dzierzgowskich, Jolantę Piasecką

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 08 listopada 2015

   7.00

+ Zdzisława Zielińskiego w 3 rocz. śmierci, Zbigniewa Zielińskiego,

   Janinę i Eugeniusza Wilgosów, Wiktorię Wierzbicką

9.00

+ Albinę Strzelczak w 4 rocz. śmierci,

   Feliksa, Bogdana, Andrzeja Strzelczaków, Wandę Ślesik,

   zmarłych z c.R. Strzelczaków, Fabisiaków i Steckowskich

10.30

   O błogosławieństwo Boże dla Łucji w 2 rocznicę urodzin

12.00

   ZA  PARAFIAN                                                   

 17.00

+ Jerzego Nowakowskiego w 5 rocz. śmierci