Intencje mszalne 30 października - 5 listopada A.D. 2017

 

PONIEDZIAŁEK  - 30 października 2017

7:00

+ Ks. Aleksandra Smogorzewskiego (greg.30)

7:00

+ Natalię Zielińską w 30 dni po pogrzebie

17:30

+ Sławomirę Pańczyk w 10 rocz. śmierci,

   Helenę Barszczewską, Antoniego Banaszka, Mariannę Banaszek

18:00

+ Mieczysława Banacha, Stefanię i Lucjana Banachów, Edmunda Ścibora

   nabożeństwo różańcowe

WTOREK  - 31 października 2017

7:00

+ Bronisławę, Władysława, Janusza, Leokadię i Józefa Buczyńskich,

   zmarłych z c.R. Jermaków, Antoniego Sańko, zmarłych z c.R. Czaplejewiczów

17:30

+ Henryka Gajzlera w 8 rocz. śmierci

18:00

+ Ryszarda Prokopowicza (intencja urodzinowa),

   Jerzego (w 38 rocz. śmierci) i Helenę Prokopowiczów, Janinę i Jana Miętków

   nabożeństwo różańcowe

ŚRODA  - 01 listopada 2017

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7:00

+ Helenę i Władysława Stachników, Henrykę i Mieczysława Gilów

9:00

+ Czesława Jermaka w 19 rocz. śmierci

10:30

+ Annę, Danutę, Stanisława Kalisiaków, Tadeusza Jabłońskiego,

   Lucynę i Mariana Radzikowskich, Annę i Józefa Jabłońskich,

   zmarłych z c.R. Kalisiaków, Wacławę Malewicz

12:00

+ Za zmarłych Parafian, a szczególnie za Tych,

   których polecamy w parafialnych wypominkach

17:00

+ Adama, Eleonorę, Wincentego Suchodolskich,

   Apolonię i Wacława Deręgowskich

PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA  -  02 listopada 2017

WSPOMNIENIE

 WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

7:00

+ Siergieja Krasowskiego, Pawła Klimieńko

10:00

+ Jadwigę i Jerzego Kucińskich, Barbarę Ciecierską,

   zmarłych z c.R. Rząsowskich, Sochockich i Fotków

18:00

+ W intencji Wszystkich Wiernych Zmarłych,

   a szczególnie Tych, których wspominamy w parafialnych wypominkach   

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA - 03 listopada 2017

7:00

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

+ Zofię Fergin w 11 rocz. śmierci,

   Ryszarda i Adama Ferginów

PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA -  04 listopada 2017

7:00

+ Stefanię, Karola, Zygmunta Oktabów, Eugeniusza Baranowskiego, Ewę Rokita

18:00

+ Tadeusza Plebana (intencja od członków Koła Różańcowego pw. Matki Bożej

   Loretańskiej)

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  05 listopada 2017

7:00

+ Janinę Zyskowską w 21 rocz. śmierci,

   Jana i Wojciecha Zyskowskich, Teresę i Tadeusza Obrębskich,

   Anielę i Zbigniewa Myszkowskich, zmarłych z c.R. Zyskowskich

9:00

+ Albina Strzelczaka w 6 rocz. śmierci,

   Feliksa, Bogdana, Andrzeja Strzelczaków, Wandę Ślesik,

   dziadków Strzelczaków i Fabisiaków, Celinę i Antoniego Steckowskich,

   Mieczysława Wilgosa

10.30

+ Mariannę i Jana Goliatów, Władysława Lisa,

   Genowefę i Władysława Karpików, Józefa, Barbarę i Waldemara Lisów,

   zmarłych z c.R. Goliatów i Adamusów

12:00

   ZA  PARAFIAN

 17:00

+ Bożenę Gryc w 36 rocz. śmierci,

   Józefa i Jana Gryców, Bronisławę i Władysława Ślesików