Intencje mszalne 31 października - 6 listopada A.D. 2016

 

PONIEDZIAŁEK  - 31 października 2016

7.00

+ Czesława Jermaka, Bronisławę i Władysława, Janusza, Józefa Buczyńskich,

   zmarłych z c.R. Jermaków, Antoniego Sańko, rodziców Czaplejewiczów

17.30

+ Ryszarda Prokopowicza (w dniu urodzin), Jerzego i Helenę Prokopowiczów

18.00

+ Mieczysława Banacha (z okazji urodzin), Edmunda Ścibora,

   Stefanię, Lucjana Banachów

   nabożeństwo różańcowe

WTOREK  - 01 listopada 2016

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.00

+ Jerzego i Jadwigę Kucińskich,

   zmarłych z c.R. Rząsowskich, Kucińskich, Sochockich i Fotków

9.00

+ Annę, Danutę, Stanisława Kalisiaków, Lucynę i Mariana Radzikowskich,

   Tadeusza, Annę, Józefa Jabłońskich, dziadków Miętków, Krystynę Burczyńską

10.30

+ Czesława Jermaka, zmarłych z c.R. Jermaków i Buczyńskich

   oraz Czaplejewiczów, Antoniego Sańko

12.00

+ Za zmarłych Parafian,

   a zwłaszcza Tych, za których modlimy się w wypominkach

17.00

+ Adama, Eleonorę, Wincentego Suchodolskich,

   Apolonię, Wacława Deręgowskich

ŚRODA  - 02 listopada 2016

WSPOMNIENIE

WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

7.00

+ Zmarłych z Rodzin: Mizgierd, Rodwalt

10.00

+ Władysławę i Zygfryda oraz Edwarda Drewników,

   zmarłych z c.R. Kucińskich, Kazimierza i Mirosława

18.00

+ Za wszystkich Zmarłych, polecanych w wypominkach parafialnych

PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA - 03 listopada 2016

7.00

   W intencji dziękczynno - błagalnej za Annę i Zbigniewa w 1 rocznicę ślubu,

   z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski w dalszej drodze małżeńskiej

17.30

+ Stefanię, Karola, Zygmunta Oktabów, Eugeniusza Baranowskiego, Ewę Rokita

18.00

+ Zofię Fergin w 10 rocz. śmierci, Ryszarda i Adama Ferginów

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA- 04 listopada 2016

7.00

+ Stanisława Banaszka

18.00

+ W intencji zmarłych członków Koła Różańcowego p.w. M.B. Loretańskiej

   oraz zmarłych z ich Rodzin

PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA- 05 listopada 2016

7.00

+ Stanisława Banaszka

17.30

+ Dariusza Mikulskiego w 30 rocz. śmierci,

   Zbigniewa Kalinowskiego, zmarłych z c.R. Kucińskich

18.00

+ Bożenę Gryc w 35 rocz. śmierci,

   Józefa i Jana Gryców, Bronisławę i Władysława Ślesików

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 06 listopada 2016

   7.00

+ Franciszka Zdunka, zmarłych z c.R. Zdunków, Ciosiów, Szczepankowskich   

9.00

+ Alinę (w 5 rocz. śmierci), Feliksa, Bogdana, Andrzeja Strzelczaków,

   Mieczysława Wilgosa,

   zmarłych z c.R. Strzelczaków, Fabisiaków i Steckowskich

10.30

+ Mariannę i Jana Goliatów, Grzegorza, Waldemara, Barbarę i Józefa Lisów,

   zmarłych z c.R. Goliatów i Adamusów

12.00

   ZA  PARAFIAN

 17.00

+ Genowefę Mućko w 8 rocz. śmierci, Jana, Kazimierza, Zdzisława Mućko,

   Genowefę Szull w 9 rocz. śmierci, Stanisława Szulla,

   dziadków Korzeniaków i Mućków, dziadków Kurkowskich i Szullów