Intencje mszalne 4 - 10 stycznia A.D. 2016

PONIEDZIAŁEK  - 04 stycznia 2016

7.00

+ Mieczysława Górala w 4 rocz. śmierci, Apolonię i Tomasza Góral,

   Janinę, Władysława i Stanisława Bałdowskich

7.00

+ Hannę Burza

7.00

+ Józefa Miętka                                                 

WTOREK  - 05 stycznia 2016

7.00

+ Annę i Kazimierza Sarnowskich, Katarzynę Baran,

   Marię i Adama Czerniejewskich, Piotra Miętka, Helenę Dąbrowską,

   rodziców Gawrońskich, zmarłych z c.R. Gawrońskich i Sarnowskich

7.00

+ Hannę Burza

   7.00

+ Józefa Miętka

ŚRODA  - 06 stycznia 2016

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

7.00

   O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Krystyny

   z okazji urodzin oraz o opiekę Matki Bożej dla całej Rodziny

9.00

+ Władysława w 20 rocz. śmierci,

   Edwarda, Bronisława, Franciszkę, Natalię, Gabrielę Brama, Adama Fergina

10.30

+ Zofię Prokopczyk w 3 rocz. śmierci, Bogdana Stachnika w 25 rocz. śmierci,

   Adama Prokopczyka, zmarłych z c.R. Pełków i Prokopczyków

12.00

   ZA  PARAFIAN

17.00

+ Jana Gronka w 20 rocz. śmierci,

   rodziców Gronków i Dębkowskich, Krystynę Szymczak  

PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA - 07 stycznia 2015

   7.00

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Hannę Burza

18.00

+ Marię Kowalik w 3 rocz. śmierci,

   Mariana i Stanisława Kowalików, zmarłych z c.R. Kowalików

PIĄTEK  - 08 stycznia 2016

7.00

   Msza Święta wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw

   Najświętszemu Sercu Pana Jezusa (szczególnie przez naszych Parafian)

7.00

+ Władysława Piwka w 22 rocz. śmierci, rodziców Piwków i Dąbkowskich

7.00

+ Hannę Burza

SOBOTA  - 09 stycznia 2016

7.00

+ Alinę i Sławomira Millerów

7.00

   Msza Święta wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw

   Niepokalanemu Sercu Maryi ( szczególnie przez naszych Parafian)

7.00

+ Ryszarda Łaziebę

 

III NIEDZIELA po NARODZENIU PAŃSKIM - 10 stycznia 2016

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

   7.00

+ Jana Pontka, Cezarego i Jana Kąkolów, Janinę Stromecką, Mariannę Kado,

   dziadków Pontków

9.00

+ Bogdana Strzelczaka, Alinę, Feliksa, Andrzeja Strzelczaków, Wandę Ślesik,

   dziadków Strzelczaków i Fabisiaków, Antoniego i Cecylię Steckowskich,

   Mieczysława Wilgosa

10.30

+ Bronisławę Berlińską w 20 rocz. śmierci

12.00

   ZA  PARAFIAN                                                   

 17.00

+ Czesława Drewnika w 18 rocz. śmierci, Annę i Małgorzatę Drewnik,

   dziadków Drewników, Piwowarskich i Kurkowskich,

   Zofię i Tadeusza Piwowarskich

 18.00

     Wieczór Uwielbienia    

prowadzony przez Grupę Odnowy w Duchu Świętym "Góra Tabor"