Intencje mszalne 5 - 11 marca A.D. 2018

 

PONIEDZIAŁEK  - 05 marca 2018

7:00

   O błogosławieństwo Boże dla Mai w 4 rocz. urodzin

17:30

+ Stefanię Jankowską, Leona i Tadeusza Jankowskich, Elżbietę Burza,

   Mariannę, Stanisława, Annę i Franciszka Oleksiaków, Bogumiłę Lewandowską

18:00

+ Mariannę Mańk w 25 rocz. śmierci,

   Wawrzyńca, Władysława, Andrzeja Mańków, Annę Filipowską,

   rodziców Plebanów, Kazimierza Plebana

WTOREK  - 06 marca 2018

7:00

+ Ewę Sońta w 1 rocz. śmierci

   oraz o Boże błogosławieństwo dla wnuczka Bartusia Jabłońskiego

17:30

+ Janusza Suchockiego     

18:00

+ Zofię Banach w 24 rocz. śmierci,

   Genowefę Sołtys w 21 rocz. śmierci,

   Tadeusza Sołtysa w 11 rocz. śmierci,

   Zygmunta Banacha, dziadków Sołtysów i Miętków 

ŚRODA  - 07 marca 2018

7:00

+ Ewę Fluks w 10 rocz. śmierci

17:30

+ Ryszarda Szymańskiego w 4 rocz. śmierci,

   rodziców: Stanisławę i Edwarda Szymańskich,

   Stefana, Helenę i Sylwestra Miętków    

18:00

+ Mariannę Taperek, Czesława i Marka Szczęsnych   

CZWARTEK  - 08 marca 2018

7:00

+ Grażynę Hannę Szmigiel

7:00

+ Genowefę Klonowską w 30 dni po pogrzebie

17:30

+ Ninę Tarnawską w 3 rocz. śmierci

18:00

+ Stanisławę i Franciszka Kochańskich

PIĄTEK  - 09 marca 2018

7:00

+ Janusza Jaszewskiego, Helenę Szymańską

7:00

+ Stefana Bryłę w 30 dni po pogrzebie

 17:15

   Nabożeństwo Drogi Krzyżowej  

18:00

+ Kazimierza i Mariannę Korczakowskich, Antoninę i Jakuba Putów,

   zmarłych z c.R. Korczakowskich i Putów

19:00

   Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

SOBOTA  - 10 marca 2018

7:00

+ Barbarę Ziółkowską w rocz. śmierci,

   Czesława i Mariana Ziółkowskich, dziadków Wójcików i Ziółkowskich

17:30

+ Jerzego Kordowskiego w 7 rocz. śmierci,

   Stanisławę Słoniewską, Marię Falencką, dziadków Szwejków i Słoniewskich

   oraz zmarłych z całej Rodziny

18:00

+ Feliksę, Antoniego Bożymów, Stanisława, Dariusza Stolarskich,

   dziadków Bożymów i Wojciechowskich

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  11 marca 2018

PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

7:00

+ Krystynę, Jana i Jerzego Maciejewskich

9:00

+ Jana Twardo w 33 rocz. śmierci,

   Halinę , Seweryna, Norberta Stefanię, Antoniego Twardo,

   Jadwigę, Mariannę, Leona Oktaba, Wiktora Banaszka

10:30

+ Pawła Donarskiego 27 rocz. śmierci,

   Annę, Jana i Kazimierza Sosińskich, Wiktorię i Edwarda Bożymów,

   Annę i Aleksandra Snopków

12:00

   ZA  PARAFIAN

 17:00

   Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym

+ Jolantę Piasecką w 8 rocz. śmierci,

   Lecha Drabka, Franciszkę, Józefa oraz Deonizego Dzierzgowskich,

   Halinę i Edwarda Sołtysów, Apolonię i Tadeusza Drabków,

   zmarłych z c.R. Wilgosów i Dzierzgowskich