Intencje mszalne 6 - 12 listopada A.D. 2017

 

PONIEDZIAŁEK  - 06 listopada 2017

7:00

+ Annę Oktaba w 19 rocz. śmierci,

   Ignacego, Waldemara i Michała Oktabów, dziadków Oktabów i Derlaczów

17:30

   O błogosławieństwo Boże oraz dary Ducha Świętego dla Mateusza

   w 18 rocznicę urodzin

18:00

+ Czesława Kownackiego, zmarłych z c.R. Kownackich

WTOREK  - 07 listopada 2017

7:00

+ Tadeusza Oktabę, Władysława Oktabę oraz Halinę Kierbacz

17:30

+ Zofię Korszeń w 10 rocz. śmierci

18:00

+ Romanę Baranowską w 7 rocz. śmierci,

   Ryszarda, Krzysztofa, Andrzeja Baranowskich, Antoniego Gawrońskiego,

   dziadków Gawrońskich i Baranowskich

ŚRODA  - 08 listopada 2017

7:00

+ Mieczysława Hojny w 1 rocz. śmierci

17:30

+ Zmarłych Członków Koła Różańcowego pw. Matki Bożej Loretańskiej:

   Helenę Archacką, Władysławę Trzcińską, Czesławę Bąbała, Annę Słoniewską,

   Józefę Wiśniewską, Czesławę Greśkiewicz, Tadeusza Plebana, Teresę Góral

   oraz wszystkich zmarłych z rodzin Członków tego Koła

18:00

+ Zofię Kostrzewa, Mieczysława, Aleksandra, Tadeusza Grzybowskich

 

CZWARTEK  - 09 listopada 2017

7:00

+ Antoniego Niedziółka (intencja od rodziny Nowaków)

17:30

+ Kazimierza Malanowskiego

18:00

+ Bolesława Furmana w 3 rocz. śmierci   

PIĄTEK  - 10 listopada 2017

7:00

+ Waldemara Molińskiego

 17:30

+ Grzegorza Stachnika w 30 dni po śmierci

17:30

+ Jadwigę i Juliana Dzwonkowskich, Leokadię i Aleksandra Dziedzickich,

   Mariannę i Franciszka Dzwonkowskich

18:00

+ Wandę Młotkowską w 7 rocz. śmierci,

   Stanisława, Ludwikę, Jana i Bronisława Młotkowskich,

   Elżbietę i Franciszka Suchenków, zmarłych z c.R. Suchenków

SOBOTA  - 11 listopada 2017

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

7:00

+ Waldemara Poprawę 7 rocz. śmierci

 10:00

+ Mariusza Jasińskiego w 20 rocz. śmierci,

   Bolesława Kurzaca, Stanisława i Katarzynę Wiśniewskich,

   Anielę i Józefa Kurzaców, Stanisława Wiśniewskiego, Wiktorię Komor

18:00

+ Halinę Wieczorek w 14 rocz. śmierci

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  12 listopada 2017

7:00

+ Marka Teodorowicza w 1 rocz. śmierci

9:00

+ Seweryna Twardo w 21 rocz. śmierci,

   Halinę, Jana, Norberta Twardo, Stefanię i Antoniego Twardo,

   Jadwigę, Mariannę, Leona Oktabów, Wiktora Banaszka

10.30

+ Genowefę Szull w 10 rocz. śmierci,

   Stanisława Szull, Stanisława Skrzypczyka,

   dziadków Szullów i Kurkowskich,

   Genowefę Mućko w 9 rocz. śmierci,

   Jana, Kazimierza, Zdzisława, Stanisława Mućko,

   dziadków Mućków i Korzeniaków

12:00

   O wszelkie łaski oraz opiekę Matki Bożej, Królowej Rodzin

   dla Wiesławy i Jerzego Piwowarskich w 50 rocznicę ślubu,

   z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wnuka Macieja w 18 rocznicę urodzin

 17:00

+ Tadeusza Słoniewskiego w 9 rocz. śmierci,

   Franciszka i Józefę Stachników oraz zmarłych z c.R. Słoniewskich