Intencje mszalne 7 - 13 marca A.D. 2016

 

PONIEDZIAŁEK  - 07 marca 2016

8.15

+ Annę Rybarczyk                                                

10.00

+ Zofię, Anielę, Edwarda, Florentynę, Franciszka,

   Władysławę, Zdzisława, Bronisławę, Marię, Stanisława

11.30

+ Wandę Groszek

13.00

+ Mirosława Dragulskiego

18.00   

+ Mariannę Taperek w 27 rocz. śmierci, Czesława, Marka Szczęsnego

19.15

+ Adelę (w 1 rocz. śmierci) i Romana (w 20 rocz. śmierci) Kieszek,

   zmarłych z c.R. Kieszków i Śnieżków

WTOREK  - 08 marca 2016

8.15

+ Annę Rybarczyk

10.00

+ Franciszka, Filomenę, Feliksa, Feliksę Gajczy,

   Aleksandra, Aleksandrę, Jana Popławskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące

11.30

+ Wandę Groszek

13.00

+ Wacławę i Władysława Sterników

18.00

+ Janinę Kwiatkowską w 10 rocz. śmierci,

   Aleksandra Kwiatkowskiego w 28 rocz. śmierci,

   Władysława i Franciszkę Skoczeń

 19.15

+ Jadwigę Sidorską w 14 rocz. śmierci,

   Elenę Spiridonową w 23 rocz. śmierci

ŚRODA  - 09 marca 2016

8.15

+ Annę Rybarczyk

10.00

+ Zmarłe Siostry z Kółek Różańcowych z Łajsk

11.30

+ Wandę Groszek

13.00

+ Stefanię i Jana Ziajkowskich

18.00

   Za Kółko Różańcowe "Loretanki" w 24 rocz. powstania,

   o błogosławieństwo Boże i wsparcie oraz opiekę Matki Bożej

19.15

   Msza Święta dziękczynna, za wszelkie błogosławieństwo i łaski otrzymane

   w czasie kończących się Wielkopostnych Rekolekcji Parafialnych

CZWARTEK  - 10 marca 2016

   7.00

+ Annę Rybarczyk                                                

 17.30

+ Jolantę Piasecką w 6 rocz. śmierci,

   Lecha Drabka, Franciszkę, Józefa, Dionizego Dzierzgowskich,

   Edwarda, Halinę Sołtys, Apolonię i Tadeusza Drabek

18.00

+ Barbarę Ziółkowską, Czesława, Mariana Ziółkowskich,

   dziadków Wójcików i Ziółkowskich

PIĄTEK  - 11 marca 2016

7.00

+ Marka Michalika ( intencja urodzinowa)

7.00

+ Annę Rybarczyk

17.15

   Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18.00

+ Jana w 16 rocz. śmierci i Mariannę Stasiorczyk,

   Halinę i Władysława Goliasz, dziadków Stasiorczyków i Sołtysów

19.00

   Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

SOBOTA  - 12 marca 2016

7.00

+ Jana Wilgosa, Mariannę, Józefa i Grzegorza Krupa,

   Bronisławę i Edmunda Wilgos, Stanisława Gajda, Barbarę i Andrzeja Bień

17.30

+ Józefę Wiśniewską w 2 rocz. śmierci,

   Stanisława Wiśniewskiego w 35 rocz. śmierci,

   Annę i Władysława Wiśniewskich, Janinę Oktaba,

   Marię i Henryka Banaszków, Kazimierza i Wiesławę Sitarskich

18.00

+ Pawła Donarskiego w 25 rocz. śmierci,

   Annę, Jana i Kazimierza Sosińskich, Wiktorię i Edwarda Bożym,

   Annę i Aleksandra Snopek

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

13 marca 2016

   7.00

+ Bożenę, Józefa i Jana Gryców, Bronisławę i Władysława Ślesików

9.00

+ Feliksę i Antoniego Bożym, dziadków Bożymów i Wojciechowskich,

   Stanisława i Dariusza Stolarskich  

10.30

+ Jana Twardo w 31 rocz. śmierci,

   Halinę, Seweryna, Norberta, Stefanię, Antoniego Twardo,

   Leona, Mariannę, Jadwigę Oktaba, Wiktora Banaszka

12.00

   O błogosławieństwo Boże, wszelkie potrzebne łaski

   i opiekę Matki Bożej, Królowej Kapłanów

   dla Ks. Proboszcza Grzegorza z okazji imienin

 17.00

   Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym

+ Jerzego Kordowskiego w 5 rocz. śmierci

 19.00

 Holy Mass in English - Msza Święta w języku angielskim