Intencje mszalne 8 - 14 kwietnia A.D. 2019

 

PONIEDZIAŁEK  - 08 kwietnia 2019

7:00

+ Mikołaja Balcerzaka w 1 rocz. śmierci oraz zmarłych z rodziny Balcerzak

17:30

+ Stanisławę Ostaszewską w 7 rocz. śmierci, Edmunda Ostaszewskiego

18:00

+ Wiesławę Kmieciak, rodziców Brudnickich oraz Monikę Borowską

WTOREK  - 09 kwietnia 2019

7:00

+ Kazimierę (w 1 rocz. śmierci) i Wincentego (w 10 rocz. śmierci) Jaczewskich,

   zmarłych z c.R. Smulników i Łukawskich

7:00

+ Leonarda Szymczyka w 30 dni po pogrzebie

17:30

+ Leona Siwca, Stefanię Franczyk,

   zmarłych z c.R. Franczyków, Siwców, Bulagów, Ząbkowskich i Czarneckich

 18:00

+ Zofię i Mariana Puton, Jadwigę i Michała Gałach

ŚRODA  - 10 kwietnia 2019

7:00

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:00

+ Jana Śledź w 30 dni po pogrzebie

17:30

+ Zygmunta i Jadwigę Stolarzewskich, Danutę Wawryniuk, Katarzynę Nykaza

18:00

   intencja zbiorowa        

CZWARTEK  - 11 kwietnia 2019

7:00

+ Romanę, Wacława, Barbarę, Benedykta, Zofię, Stanisława,

   Wandę, Bolesława, Stefanię, Jana, Marka

17:30

+ Zbigniewa Sztolsztajnera w 13 rocz. śmierci,

   zmarłych z c.R. Sztolsztajnerów, Plebanów, Pontków,

   Wiktorię i Teofila Urbanów

18:00

+ Juliannę Jankowską

PIĄTEK  - 12 kwietnia 2019

7:00

+ Pelagię, Halinę, Jana, Józefę, Edwarda, Zofię,

   Bronisławę, Marię, Stanisławę i Jerzego

7:00

+ Anielę Molińską w 2 rocz. śmierci, Jana, Ewę, Waldemara Molińskich,

   Piotra i Juliannę, Tadeusza, Urszulę i Jana Wrzesińskich

 17:15

   Droga Krzyżowa

18:00

+ Bogumiłę Lewandowską, Władysława i Helenę Lewandowskich,

   Mieczysława i Stanisławę Lewandowskich

19:00

   Droga Krzyżowa

SOBOTA  - 13 kwietnia 2019

7:00

+ Mariannę Makowską w 8 rocz. śmierci

7:00

+ Marcina Rzeźbika w 30 dni po pogrzebie

17:30

+ Aleksandra Dulińskiego, Genowefę Dulińską, Krystynę Golik

18:00

+ Stefana Wiereszkę

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

14 kwietnia 2019

7:00

+ Halinę, Mariannę, Annę, Andrzeja, Ewę i Adama Drewników,

   Krystynę i Władysława Bałdowskich  

9:00

+ Stanisławę Kowalską w 29 rocz. śmierci,

   Edwarda, Waldemara, Andrzeja Kowalskich, Antoninę Moczydłowską,

   zmarłych z c.R. Kowalskich i Moczydłowskich  

10:30

+ Edwarda Bożyma w 25 rocz. śmierci,

   Wiktorię Bożym, Pawła Donarskiego, Annę i Aleksandra Snopków,

   Annę, Jana i Kazimierza Sosińskich

12:00

   O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne dary i opiekę Matki Najświętszej,

   dla Ireny Ścibor w 90 rocznicę urodzin

 17:00

   Gorzkie Żale z nauką pasyjną

+ Emilię Kucińską