Intencje mszalne 9 - 16 marca A.D. 2015

PONIEDZIAŁEK   - 09 marca 2015

7.00

+ Romanę, Wacława, Barbarę, Benedykta, Zofię,

   Stanisława, Wandę, Bolesława, Marka, Andrzeja 

17.30

+ Jana Ziajkowskiego w 24 rocz. śmierci i Stefanię Ziajkowską

18.00

+ Janinę Kwiatkowską w 9 rocz. śmierci,

   Aleksandra Kwiatkowskiego w 27 rocz. śmierci,

   Franciszkę i Władysława Skoczeń   

WTOREK   - 10 marca 2015

7.00

+ Jolantę Piasecką w 5 rocz. śmierci,

   Lecha Drabka, Franciszkę, Józefa, Dionizego Dzierzgowskich,

   Halinę i Edwarda Sołtysów,

   Apolonię i Tadeusza Drabek, Eugeniusza Szafrańskiego 

17.30

+ Józefa i Mariannę Bańkowskich, Helenę i Ludwika Wiśniewskich

18.00

+ Barbarę Ziółkowską

ŚRODA   - 11 marca 2015

7.00

+ Anielę, Edwarda, Władysławę, Zdzisława,

   Zofię, Tadeusza, Florentynę, Franciszka, Józefa 

17.30

+ Marka Michalika (intencja urodzinowa)

18.00

+ Helenę i Mieczysława oraz siostrę Hannę, zmarłych z c.R. Chudzińskich

 

CZWARTEK  - 12 marca 2015

7.00

   W intencji Bogu wiadomej

 17.30

+ Franciszkę w 19 rocz. śmierci i Wincentego Miętków,

   Jana, Stanisława, Annę i Telesfora Miętków,

   dziadków Zielińskich i Miętków

18.00

+ Pawła Donarskiego w 24 rocz. śmierci, Annę, Jana, Kazimierza Sosińskich,

   Wiktorię i Edwarda Bożym, Annę i Aleksandra Snopek

PIĄTEK  - 13 marca 2015

7.00

+ Czesławę Stanisławę Kuska w 30 dni po śmierci

 17.15 

   Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18.00

+ Bożenę, Józefa i Jana Gryców, Bronisławę i Władysława Ślesików

19.00

   Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

SOBOTA  - 14 marca 2015

7.00

   Msza Święta dziękczynna za życie śp. Zosi Baranowskiej,

   z prośbą o wsparcie duchowe dla Rodziców i Dziadków

17.30

+ Jerzego Kordowskiego w 4 rocz. śmierci

18.00

+ Stanisława Jankowskiego w 22 rocz. śmierci,

   Apolonię Jankowską w 43 rocz. śmierci,

   Stefana Jankowskiego, Wojciecha, Mariannę, Franciszka Waś,

   zmarłych z c.R. Jankowskich i Waś

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  15 marca 2015

WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE PARAFIALNE

   7.00

+ Zofię Siennicką w 23 rocz. śmierci, Antoniego, Władysława Siennickich,

   Bogdana Jankowskiego, Jerzego Stromeckiego

9.00

+ Feliksę i Antoniego Bożymów, Stanisława, Janinę, Czesława Stolarskich,

   dziadków Bożymów i Wojciechowskich

10.30

+ Jana Twardo w 30 rocz. śmierci, Halinę, Seweryna, Norberta Twardo,

   Mariannę, Leona, Jadwigę, Mariana, Bronisława Oktaba,

   Wiktora Banaszka

12.00

   O błogosławieństwo Boże dla Lidii i Andrzeja Zdunów w 40 rocz. ślubu

   oraz w intencji dziękczynnej za otrzymane łaski

 17.00

   Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym

+ Helenę i Jana Sieradzkich