OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ - dn. 24 marca 2024 r.

• Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. Schola Dziecięca rozprowadza palmy. Dochód ze sprzedaży zasili fundusz scholii.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • Spowiadamy do środy podczas mszy świętych. W czasie Triduum Paschalnego spowiedzi już nie będzie. Również kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie tylko do środy.
  • Dobiega końca termin składania pisanek na konkurs. Rozstrzygnięcie w niedzielę 7 kwietnia na mszy św. o godz.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - dn. 17 marca 2024 r.

• Gościmy dziś w naszym kościele Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża z Lasek. Przybliżają nam postać bł. S. Róży Czackiej, której relikwie niebawem przybędą do naszej parafii. Przy wyjściu z kościoła można nabyć materiały o błogosławionej.
  • Dziś po mszy św. wieczornej spotkanie dla starszej grupy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • We wtorek uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do Św.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - dn. 3 marca 2024 r.

• Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną i wszystkich parafian.
  • Jutro o 18:30 konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła, w środę do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Wczoraj w kościele pw. Nawrócenia Św.