Ogłoszenia Parafialne 13 stycznia 2019 r. III Niedziela po Narodzeniu Pańskim UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO

• Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 12:00, spotkanie Kół Żywego Różańca w kaplicy Matki Bożej. Po Mszy Świętej o godz. 17:00 Kolędowy Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy.
  • We wtorek o godz. 19:15 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne.
  • W środę, Nowenna do Matki Bożej, Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej o godz. 7:00. Msza Święta zbiorowa.
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  • W dniach 18 – 25 stycznia, Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan Możliwość uzyskania odpustu zupełnego za udział w nabożeństwach tego Tygodnia i jego zakończeniu.
  • W przyszłą niedzielę, 20 stycznia, po Mszy Świętej o godz. 10:30, konferencja  dla Rodziców, dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej, a także obowiązkowe spotkanie organizacyjne wyjeżdżających na Zimowisko Rodzinne z ks. Łukaszem, w 2 tygodniu ferii zimowych. Szczególnie serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17:00 oraz I Wieliszewski Przegląd Kolędowy Scholi Dziecięcych z terenu Dekanatu Legionowskiego. Wystąpią: Schola z Parafii Wniebowzięcia N.M.P. w Chotomowie, Schola dziecięca wraz z zespołem TU Kanty, z Parafii św. Jana Kantego w Legionowie, Schola dziecięca z Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie, Schola z Parafii M.B. Fatimskiej z Legionowa – Piaski oraz nasza Schola dziecięca św. Michała Archanioła. Zapraszamy do wspólnego kolędowania. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania (rok II).
  • W niedzielę 20 stycznia przypada I rocznica ingresu Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego, ordynariusza naszej Diecezji.
  • Z czasie kolędy, Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty, tylko rano, w godzinach od 8:00 do 9:00.
  • Podziękowania dla Parafian za serdeczne przyjęcie Księży w czasie wizyty duszpasterskiej.
  •  Podziękowanie dla p. Sylwestra Przybysza i p. Witolda Michniewicza za pomoc w czasie kolędy.
  • Program kolędy na najbliższe dwa tygodnie. Dostępny również w gablocie przy wejściu do kościoła.
  • Nasza Parafia organizuje Letni Wyjazd Rodzinny do Wisły, w dniach od 2 do 8 sierpnia 2019 r. Zakwaterowanie w domu Księży Salezjanów. W trakcie wyjazdu planowane jest: zwiedzanie Pragi czeskiej, parku w Ojcowie, wycieczka piesza do źródeł Wisły, zwiedzanie Studia Filmów Animowanychw Bielsku Białej, korzystanie z Parku Wodnego. Koszt wyjazdu 700 zł. Zgłoszenia przyjmuje ks. Krzysztof do dnia 20 stycznia 2019 r.
  • „Panama w Warszawie”. Dnia 27 stycznia w godz. od 14:00 do 22:00, w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, będzie miało miejsce spotkanie Młodych, w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie. W programie spotkania: konferencja, którą wygłosi Ks. Abp Grzegorz Ryś, transmisja homilii Ojca Świętego Franciszka, skierowanej do Młodych całego świata, uwielbienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.