Ogłoszenia parafialne 5 października 2014 r. (XXVII Niedziela Zwykła)

• Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12:00 odpust parafialny. Po Mszy św. spotkanie bielanek. Taca na inwestycje parafialne. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 17:00.

• We wtorek o godz. 18:00 Nowenna do św. Michała Archanioła.

• W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30.

• W przyszłą niedzielę XIV Dzień Papieski „Świętymi bądźcie…” Zbiórka do puszek na stypendia dla młodzieży.

• Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, w niedziele po Mszy św. o godz. 17:00.

• Przyjmujemy jednorazowe i roczne wypominki za zmarłych. ( kartki na stoliku z prasą )

• Kurs lektorski rozpocznie się 12 października w Seminarium w Tarchominie.

• Podziękowanie za przeprowadzenie zbiórki na remont dachu dla p. Teresy Boryszewskiej, p. Teresy Sierakowskiej, p. Barbary Ziółek, p. Wiesławy Banach, p. Adama Kielar.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przed wejściem do zakrystii można nabyć tygodniki: „Idziemy”, „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki: „L'Osservatore Romano”, „Słowo wśród nas” i „List”.