Ogłoszenia Parafialne 15 kwietnia 2018 r. III Niedziela Wielkanocy

• Zapraszamy na Marsz Świętości Życia, który przejdzie dzisiaj ulicami Warszawy. Rozpocznie go Msza Święta w Katedrze Warszawsko-Praskiej o godz. 11:00.
  • W naszym kościele, po Mszy Świętej o godz. 12:00, spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających z ks. Krzysztofem do Kasiny Wielkiej. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Wszystkich Parafian i Gości, którzy pielgrzymowali z naszą Parafią,zapraszamy na spotkanie świąteczne, po Mszy Świętej o godz. 17:00w Hali Sportowej przy kościele. Przynosimy ze sobą coś smacznego na wspólny, świąteczny stół. Zaproszeni są również pielgrzymi udający się do Fatimy.
  • W poniedziałek, po Mszy Świętej o godz. 18:00, w kościele spotkanie dla Rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. Spotkanie poprowadzi ks. Bogusław Kowalski. Również w tym dniu, o godz. 19:00 spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii.
  • We wtorek Nowenna do Św. Michała Archanioła przed Mszą Świętą wieczorną. O godz. 19:15 Msza Święta z modlitwa wstawienniczą.Grupa Odnowy w Duchu Świętym serdecznie zaprasza.
  • W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty.
  • W sobotę, pierwsza spowiedź dla dzieci przed I Komunią Świętą: o godz. 9:00 – Łajski, o godz. 10:30 – Wieliszew.
  • Terminy egzaminów dla młodzieży przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania: 21 kwietnia (sobota), 22 kwietnia (niedziela), 24 kwietnia (wtorek), 25 kwietnia (środa), po Mszach Świętych wieczorowych, zaś dnia 28 kwietnia (sobota) odbędzie się Dzień Skupienia i spowiedź, w godz. 11:00 – 14:00.
  • Zapraszamy do udziału w Wieliszewskim Konkursie Wiedzy Katolickiej,  którego tematem będzie życie św. Stanisława Kostki. Regulamin, zakres tematyczny, literatura oraz daty poszczególnych etapów można znaleźć na parafialnej stronie internetowej oraz na ulotkach wyłożonych na stoliku z prasą. Termin zgłaszania chętnych do 27 maja 2018 r.
  • Jak co roku, 17 czerwca 2018 r. planowany jest Parafialny Festyn Rodzinny oraz II Wieliszewski Zlot Motocyklowy. Prosimy wszystkich, którzy chcieliby pomóc w jakikolwiek sposób, o zgłaszanie się do Ks. Łukasza.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.