Ogłoszenia Parafialne 10 grudnia 2017 r. II Niedziela Adwentu

• Rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Adwentowe, połączone z 40-godzinnym nabożeństwem adoracyjnym, które poprowadzi ks. Grzegorz Mioduchowski. O godz. 18:00 Adwentowy Wieczór Uwielbienia. Zbiórka ofiar do puszek na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie.
  • We wtorek Nowenna do Św. Michała Archanioła przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą wieczorną. Zakończenie Rekolekcji i 40-godzinnego Nabożeństwa na Mszy Świętej o godz. 18:00
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu pokuty i pojednania.
  • W przyszłą niedzielę, 17 grudnia 2017 roku o godz. 19:00, będzie sprawowana Msza Święta w języku angielskim.
  • W poniedziałek, 18 grudnia o godz.18:30 spotkanie z p. Markiem Grunwaldem, terapeutą uzależnień, twórcą i bardem środowisk trzeźwościowych. Temat spotkania: „Uzależnienie - choroba, którą można zatrzymać.” Serdecznie zapraszamy.
  • Zapraszamy na Roraty, w dni powszednie o godz. 7:00.
  • W zakrystii są dostępne świece Caritas na stół wigilijny.
  •  Nasza Parafia organizuje konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową, wykonaną indywidualnie lub zespołowo. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odkryć, wykorzystać i rozwinąć swój talent. Gotowe szopki należy przynieść do kościoła do III Niedzieli Adwentu, czyli do 17 grudnia. Z dostarczonych prac wyłonimy i nagrodzimy najlepsze, najładniejsze i najbardziej pomysłowe.
  • Za tydzień, nasze Bielanki i Scholanki, będą rozprowadzały ozdoby świąteczne. Dochód ze składanych ofiar zasili Parafialny Fundusz Dziecięcy.
  • Serdeczne podziękowania odwiedzanym Parafianom, za miłe przyjęcie w czasie wizyty duszpasterskiej (program kolędy na najbliższy okres).
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.