Ogłoszenia Parafialne 16 września 2018 r. XXIV Niedziela Zwykła

• Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci i Rodziców przed I Komunią Świętą. O godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (rok II).
  • We wtorek przypada Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski. Nowenna do Św. Michała Archanioła przed Mszą Świętą wieczorną.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą wieczorną.
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty.
  • W piątek Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  • W przyszłą niedzielę 23 września o godz. 19:00, koncert Zespołu „Jerycho”, w ramach cyklu: Legionowskie Spotkania Muzyczne. Zbiórka do puszek na Biuro Radia Maryja z Parafii św. Jana Kantegow Legionowie.
  • Dnia 21 września 2018 r. o godz. 18:30 odbędzie się Spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Zapraszamy wszystkie dzieci umiejące czytać i pisać. Podczas spotkań dzieci mają możliwość poprzez zabawę i różne zadania poznawać wiarę i uczyć się ją praktykować.
  • Do końca września przyjmujemy zapisy młodzieży z klas III Gimnazjalnych i VIII Szkoły Podstawowej, zainteresowanej przygotowaniem się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zapisy u ks. Krzysztofa. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 30 września 2018 r., po Mszy Świętej o godz. 17:00.
  • Dnia 6 października br. organizowany jest wyjazd na Spotkanie Ewangelizacyjne „Stadion Młodych”, które odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zapraszamy wszystkie młode osoby, a szczególnie kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania (rok II obowiązkowo). Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 10:30. Koszt 20 zł. Zapisy u ks. Krzysztofa.
  • Rozpoczynamy zapisy na Rodzinne Zimowisko w Murzasichle, w dniach 3 – 9 lutego 2019 roku (drugi tydzień ferii zimowych). Informacje na stoliku z prasą oraz u ks. Łukasza. Zapisy w zakrystii.
  • Przyjmujemy intencje mszalne na I półrocze 2019 roku.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.