Ogłoszenia Parafialne XXIV Niedziela Zwykła 15 września 2019 r.

• Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, obchodzony pod hasłem: „Wszyscy tworzymy jedno. Od społeczności sieciowej do wspólnot ludzkich”. Po Mszy Świętej o godz. 10:30 spotkanie dla Rodziców dzieciprzed I Komunią Świętą (spotkanie obowiązkowe). O godz. 17:00 Msza Święta w intencji Dzieci z Liturgicznej Służby Ołtarza: Ministrantów i Lektorów oraz ich Rodziców. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie organizacyjne. Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci,także tych, którzy chcieliby się zapisać do Służby Liturgicznej.
  • We wtorek, Nowenna do Św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, przypada Święto św. Stanisława Kostki, Zakonnika, patrona Polski. Nowenna do Matki Bożej, Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Msza Święta zbiorowa.
  • W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu pojednania i pokuty.
  • W sobotę Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  • Pielgrzymka parafialna do Częstochowy, na Jasną Górę, planowana jest na dzień 28 września, wyjazd o godz. 6:00. Koszt 70 zł. Zapisy nadal trwają. Osoby zapisane prosimy o wpłatę należności i odebranie informacji o swoim autokarze.
  • Do 20 października przyjmujemy zgłoszenia osób pragnących rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania (rok I). Szczególną zachętę kierujemy do uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej. Zapisy przyjmuje ks. Michał.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku, przy wejściu do zakrystii.