Ogłoszenia Parafialne 15 lipca 2018 r. XV Niedziela Zwykła

• We wtorek Nowenna do Św. Michała Archanioła przed Mszą Świętą wieczorną. O godz. 19:15 Msza Święta o uzdrowienie wewnętrzne. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Góra Tabor” serdecznie zaprasza.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty.
  • W przyszłą niedzielę 22 lipca, na Mszy Świętej o godz. 7:00, poświęcenie tablicy pamiątkowej śp. Ks. Kanonika Marka Wojciecha Janickiego. Po wszystkich Mszach Świętych, poświęcenie pojazdów, z racji wspomnieniaśw. Krzysztofa, Patrona kierowców.
  • W niedzielę 29 lipca, będzie czynna kawiarenka parafialna, w której możemy skosztować smacznych ciast i wypić dobrą kawę. Dochód z kawiarenki zasili „Fundusz Dziecięcy”, z którego dofinansowujemy wyjazdy dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy.
  • Podziękowania dla p. Ireny Gronowskiej i p. Marka Pniewskiego za pomoc w sprawach parafialnych.
  • W miesiącach: lipcu i sierpniu, nie ma Mszy Świętych: w dni powszednie o godz. 7:00, a w niedziele o godz. 10:30. Kancelaria parafialna jest czynna: od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 – 17:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz. 9:00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.