Ogłoszenia Parafialne 26 maja 2019 r. VI Niedziela Wielkanocy

• Dzisiaj, w naszej Parafii Rocznica I Komunii Świętej: dla dzieci z Łajsk o godz. 9:00, a dla dzieci z Wieliszewa o godz. 10:30.
  • We wtorek Nowenna do Św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym o godz. 19:00.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej, Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Msza Święta zbiorowa.
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu pojednania i pokuty.
  • W piątek przypada Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • W sobotę rozpoczynamy Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 Różaniec, z racji I Soboty Miesiąca. Konferencja dla Rodziców i Chrzestnych, przed chrztem dziecka, o godz. 19:00.
  • W przyszłą niedzielę, 02 czerwca, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja eucharystyczna z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca. Taca na inwestycje parafialne. Po Mszy Świętej o godz. 10:30, spotkanie informacyjne dla osób wyjeżdżających w sierpniu do Wisły z ks. Krzysztofem, a po Mszy o godz. 17:00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (rok I).
  • Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd pielgrzymkowo-wypoczynkowy do Rumunii i Bułgarii. Wszelkie informacje oraz program wyjazdu u ks. Łukasza. Osoby, które zapisały się, prosimy o wpłacanie należności.
  • Trwają zapisy do Róży Różańcowej, modlitwy Rodziców za swoje dzieci. Zachęcamy do podjęcia tej modlitwy. Zostało kilka miejsc do utworzenia kolejnej Róży. Więcej informacji u ks. Krzysztofa.
  • Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne do Grup parafialnych. Spotkania poszczególnych Grup: Ministranci, w soboty o godz. 9:00, Schola, w niedziele o godz. 9:00, Dziewczęca Służba Maryi, w piątki o godz. 19:00, Oaza Dzieci Bożych, w piątki o godz. 18:30. Serdecznie zapraszamy.
  • W niedzielę, 16 czerwca, w naszej Parafii odbędzie się Festyn Rodzinny. Osoby, które chciałyby pomóc przy organizacji tego przedsięwzięcia, bezpośrednio lub pośrednio, proszone są o kontakt z Parafią.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku,  przy wejściu do zakrystii.