Ogłoszenia Parafialne 15 października 2017 r. XXVIII Niedziela Zwykła

• Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 10:30 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  • W poniedziałek rozpoczynamy cykl Katechez, na które zapraszamy wszystkich Parafian, a szczególnie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Spotkanie nt. "Komunikowanie miłości w małżeństwie i w rodzinie" o godz. 19:00 (po nabożeństwie różańcowym) poprowadzi znany biblista ks. dr Marek Dziewiecki.
  • We wtorek Nowenna do Św. Michała Archanioła przed Mszą Świętą wieczorną. O godz. 19:15 Msza Święta i Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.
  • W środę, Święto św. Łukasza, Ewangelisty. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą wieczorną. Msza Święta o godz. 18:00 będzie sprawowana w intencji ks. Łukasza, z okazji przypadających imienin.
  •  W czwartek po Mszy Świętej o godz. 18:00, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu pokuty i pojednania.
  • W przyszłą niedzielę 22 października, taca na Misje Święte. O godz. 19:00 Msza Święta w języku angielskim.
  •  Od dzisiaj rozpoczynamy akcję "Znicz zapalany modlitwą". Można zakupić znicz u Ministrantów lub Bielanek za dobrowolną ofiarę, która będzie przeznaczona na dofinansowanie wszelkich inicjatyw dzieci i młodzieży naszej Parafii. Finał akcji w piątek 27 października, na Mszy Świętej o godz. 18:00 i Nabożeństwie różańcowym,  podczas których będziemy modlić się za dusze osób, na których grobach zapłoną znicze z modlitwą. Zachęcamy do czynnego udziału w tej inicjatywie.
  • Tegoroczny Bal Wszystkich Świętych odbędzie się 28 października br.,   w Ośrodku Kultury w Michałowie-Reginowie, w godz. 18:00 - 20:00.    Obowiązkowe bezpłatne zaproszenia są do odebrania w zakrystii.
  • Osoby zapisane na Zimowisko Rodzinne w Bieszczadach prosimy o wypełnienie i jak najszybsze dostarczenie kart uczestnictwa do ks. Łukasza.
  • Organizujemy wyjazd zimowy dla Młodzieży (od 7 klasy Szkoły Podstawowej), w terminie 15-20 stycznia do Ochotnicy Górnej. Cena ok. 550 zł (plus opłaty za jazdę na nartach dla chętnych).   Szczegóły na ulotkach wyłożonych na stoliku z prasą lub u ks. Krzysztofa.
  • Nasza Parafia organizuje wyjazdowy Dzień Skupienia w Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie. Pielgrzymka planowana jest na dzień 4 listopada  (sobota). Koszt 60 złotych. Wyjazd o godz. 7:30 z parkingu przy kościele. Zapisy u ks. Łukasza.
  • Wszystkie dzieci naszej Parafii, które potrafią czytać i pisać, zapraszamy serdecznie na spotkania Oazy Dzieci Bożych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w kościele 4 listopada br. o godz. 10:00. Bliższe informacje u ks. Krzysztofa.
  • Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe, za naszych bliskich Zmarłych, w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  • Podziękowanie dla pana Mariusza Borzewskiego, za pomoc w sprawach parafialnych.
  • Organizujemy wyjazd autokarowy na uroczystość przyjęcia sutanny przez naszego Parafianina, kleryka Marcina Jaromija, w sobotę 21 października br. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 8:30, koszt 15 zł. Zapisy u ks. Łukasza.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.