Ogłoszenia Parafialne 20 sierpnia 2017 r. XX Niedziela Zwykła

• Dzisiaj po Mszach Świętych zbiórka do puszek na odbudowę zniszczonej przez pożar Katedry w Gorzowie Wielkopolskim.
  • W poniedziałek do godz. 9:00 na parkingu przy kościele, zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji wspomogą zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce, w którym posługują polskie Siostry Orionistki Misjonarki.
  • We wtorek Nowenna do Św. Michała Archanioła. O godz. 19:15 Msza Święta z modlitwą wstawienniczą. Grupa Odnowy w Duchu Świętym serdecznie zaprasza.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Świętą o godz. 18:00
  •  W czwartek Święto Św. Bartłomieja, Apostoła. Po Mszy Świętej o godz. 18:00, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu pokuty i pojednania.
  • W piątek po Mszy Świętej o godz. 18:00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • W sobotę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  • W przyszłą niedzielę 27 sierpnia, na Mszy Świętej o godz. 12:00, powitamy nowego wikariusza  ks. Krzysztofa Szczepanika. Po Mszy Świętej o godz. 17:00 w naszym kościele koncert muzyczny. Wystąpią: pani Krystyna Gołaszewska - flet i pan Paweł Wróbel - organy. Serdecznie zapraszamy.
  • Podziękowanie dla pana Ludwika Żołka za umieszczenie ławek przed kościołem.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.