Ogłoszenia Parafialne 18 lutego 2018 r. I Niedziela Wielkiego Postu

• Dzisiaj o godz. 17:00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  • W poniedziałek o godz. 18:30 konferencja nt. „Czego nie wiesz o swoim małżeństwie” dla Rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. Spotkanie poprowadzi ks. Marek Kruszewski.
  • We wtorek Nowenna do Św. Michała Archanioła przed Mszą Święta o godz. 18:00, a o godz. 19:15 Msza Święta z modlitwa wstawienniczą. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym serdecznie zaprasza.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W czwartek przypada Święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu pokuty i pojednania.
  • W piątek Nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 17:15 i 19:00. Schola i Bielanki, przez okres Wielkiego Postu, spotykają się w salce na wieży po Nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godz. 17:15. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18:30 w kościele, spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Zapraszamy dzieci od II klasy Szkoły Podstawowej.
  • W przyszłą niedzielę 25 lutego o godz. 17:00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Zbiórka do puszek na dzieło misyjne „Ad gentes”.
  • Misje przed Nawiedzeniem Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej Parafii,  odbędą się w dniach 25-28 lutego 2018 r. Poprowadzi je ojciec Michał Gawryluk.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.
  • Pielgrzymów udających się 24 lutego (w sobotę) na Wielkopostny Dzień Skupienia do Wadowic i Krakowa informujemy, że ostatecznie jedzie 1 autokar. Zmianie uległy: godzina wyjazdu i miejsce zbiórki. Aktualne godziny zbiórek i miejsca wyjazdu: godz. 4:40 – Łajski, parking przy szkole, godz. 4:55 – Wieliszew, parking przy kościele. Prosimy o wnoszenie opłat za wyjazd oraz punktualne przybycie na miejsca zbiórek. Ze względu na ambitny program pielgrzymki, autokar nie może czekać.
  • W styczniu 2019 roku nasza Diecezja Warszawsko-Praska organizuje wyjazd     na Światowe Dni Młodzieży do Panamy. Są trzy miejsca dla delegacji z naszej Parafii wraz z Księdzem. Bliższych informacji(cena, przelot, szczegóły pobytu) udziela Ks. Łukasz.