Wspólnota Domowego Kościoła to gałąź rodzinna ruchu Światło-Życie. Należące do niej małżeństwa sakramentalne, łączą się w tzw. kręgi (od 4 do 7 małżeństw), w których przechodzą formację, opartą na uczestnictwie w comiesięcznych spotkaniach i wypełnianiu wynikających z charyzmatu ruchu zobowiązań. W okresach wakacyjnych przeżywamy rekolekcje, które będąc tętniącym sercem naszego ruchu, dają niepowtarzalną możliwość zawarcia głębokich przyjaźni z innymi rodzinami, oraz przede wszystkim służą pogłębieniu więzi z Panem Bogiem.

Na terenie naszej parafii działają obecnie dwa kręgi, nad którymi czuwa ks. Krzysztof Szczepanik. W każdą drugą niedzielę miesiąca, o godzinie 10:30 w naszym kościele parafialnym aktywnie uczestniczymy w liturgii mszy świętej.

ZAPRASZAMY DO NAS

Wszystkie małżeństwa sakramentalne zainteresowane dołączeniem do wspólnoty DK prosimy o kontakt z naszą parą rejonową, dostępną pod adresem: rejon@dklegionowo.info

Aby dowiedzieć się więcej o wspólnocie Domowego Kościoła działającej na terenie naszej diecezji oraz rekolekcjach oferowanych przez nasz ruch można odwiedzić stronę: http://www.wpraga.oaza.pl/dk