W dniu 10 czerwca 2018 roku w czasie mszy świętej o godz. 10.30 poznaliśmy dziewczynki i chłopców z naszej parafii, którzy znaleźli się wśród najlepszych bielanek, scholanek i ministrantów diecezji warszawsko-praskiej. Zostali oni uhonorowano medalami i nagrodami przez ordynariusza naszej diecezji biskupa Romualda Kamińskiego w trakcie uroczystości diecezjalnej, która miała miejsce w dniu 19 maja br. w Loretto koło Warszawy. W tym gronie znaleźli się: bielanki - Magda i Justyna Smolińskie, scholanki – Wiktoria Donarska i Eliza Rutkowska, ministranci – Tomasz Bukowiecki i Dariusz Szkolniak.

Następnie Ksiądz Proboszcz wręczył dyplomy najaktywniejszym scholankom, w gronie których poza Wiktorią i Elizą znalazły się: Wiktoria Gąsiorek, Klaudia Rzemek, Oliwia Drewnik, Alicja Barszczewska, Antonina Górska.

Za cały rok pracy ze scholą dziękujemy również aktywnie działającym osobom dorosłym:

Paniom Teresie Chrzanowskiej, Irenie Jacenko, Iwonie Wiśniewskiej, Marcie Rutkowskiej i Panu Marcinowi Żalukowi.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do tej pięknej służby i włączenia się do wspólnot bielanek, scholi i ministrantów, w których dzieci nie tylko uczą się śpiewu i służby Panu Jezusowi, ale też wspólnie bawią się i odkrywają nowe rzeczy.