asd

Z okazji Święta Świętej Rodziny w dniu 29 grudnia 2019 r. po Mszy Świętej o godzinie 10:30 odbyło się błogosławieństwo Rodzin. Od przyszłego tygodnia na Mszy Świętej o godz. 10:30 rozpocznie się w naszej Parafii peregrynacja Figury Świętej Rodziny. W roku bieżącym Figura będzie odwiedzała Rodziny członków Służby Liturgicznej, pozostając w każdej Rodzinie tydzień. Będzie to szczególny czas łaski, nie tylko dla Ministrantów, ale także dla ich Rodzin.

Msza Święta o godz. 12:00 sprawowana była w intencji Małżeństw obchodzących jubileusz życia małżeńskiego. Po homilii nastąpiło uroczyste odnowienie przysięgi małżeńskiej przez pary obchodzące 5, 10, 15, 20, 25.... rocznicę ślubu. Nie zabrakło pamiątkowych kartek, a wraz z życzeniami od Księdza Proboszcza każda para otrzymała czerwoną różę – symbol miłości.