"Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania."   Łk 2,14.
Przeżywając Rok Wiary stajemy wobec tajemnicy Wcielenia Syna Bożego. Chcemy te prawdę uczynić wyznacznikiem naszych pragnień i oczekiwań. Niech radość płynąca z narodzin Zbawiciela w naszych sercach uczyni nas świadkami miłości.
Niech zamieszkanie Boga przez Maryję skłoni nas do otwarcia naszych domów na dar świętej Rodziny. Naśladujmy Ją, niech obecność Bożego Syna przepełni nas wdzięcznością za opiekę Bożą nad każdym z nas.
Na czas świąt Bożej miłości, niech serca wypełni Boży pokój, aby Słowo rzeczywiście stało się Ciałem i zamieszkało między nami.
Całej Wspólnocie Parafialnej i naszym Gościom z całego serca ślemy życzenia świąteczne – ks. Proboszcz i ks. Wikariusze Parafii Wieliszew.
Boże Narodzenie 2012RP.