hg

Nie po to przyszliśmy na świat, aby żyć stosownie do oczekiwań innych. Aby dać światu z siebie coś wyjątkowego każdy z nas musi cenić swą indywidualną wartość i podążać za swoimi marzeniami. (autor nieznany)

Drogi Księże Łukaszu dziękujemy Ci za Twoją niezwykłą drogę w naszej parafii, niesamowite pomysły i ich realizację, uśmiech i entuzjazm nie tylko na niedzielnych mszach i wyjątkową wrażliwość na drugiego człowieka. W dniu urodzin życzymy wielu Bożych łask i opieki najlepszej Matki na świecie.

Ksiądz Łukasz będzie obchodził urodziny 8-go stycznia, ale jak na Króla przystało Msza św. w intencji Ks. Łukasza i jego Rodziców sprawowana będzie się 6-go stycznia o godzinie 17.00 – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.