Czcigodny Księże Proboszczu!

Z okazji imienin pragniemy złożyć Księdzu najlepsze życzenia. Niech dobry Bóg Ojciec błogosławi Księdzu na każdy dzień, Najświętsza Maryja Panna otacza Matczyną miłością, opieką i wyprasza u Syna wszelkie potrzebne łaski, a Duch Święty obdarza wszelkimi potrzebnymi darami i mocą do podejmowania nowych wyzwań. Życzymy Księdzu dużo zdrowia, sił i cierpliwości potrzebnych do posługi kapłańskiej w naszej Parafii wielu dobrych, życzliwych i pomocnych ludzi, wiernych przyjaciół oraz dużo radości i pogody ducha na co dzień.

Dziękujemy za gorliwość, trud, życzliwość, otwartość i dobre słowo, a przede wszystkim za prowadzenie do naszego Niebieskiego Ojca, przez Jezusa Chrystusa, który jest drogą, prawdą i życiem. Szczęść Boże!

Msza Święta w intencji Księdza Proboszcza zostanie odprawiona o godzinie 18.