Drogi Księże Michale!

Uświęcająca moc kapłańskiej ręki to największy charyzmat kapłana. Bożą mocą kapłan uświęca rzeczy i uświęca ludzi. Największy cud dzieje się w czasie Mszy świętej, kiedy w rękach kapłana chleb i wino przemienione są w Najświętsze Ciało i Najświętszą Krew Zbawiciela. Najważniejsza funkcja kapłańska to uświęcenie chleba i wina oraz przekazanie samego Boga w serce drugiego człowieka. Ten największy dar na tej ziemi przyjąłeś dwa lata temu. Życzymy Ci, abyś  prowadzony przez Ducha Świętego, otoczony życzliwymi i pomocnymi ludzi przez wiele kolejnych lat korzystał z niego na Chwałę naszego Pana Jezusa Chrystusa!

Msza Święta w intencji Księdza Michała sprawowana będzie w dniu 1-go czerwca br. o godzinie 18:00