PONIEDZIAŁEK - 8 listopada 2021 |
|
7:00 |
+ Annę Oktaba w 23 rocz. śmierci, Ignacego Oktabę i ich Rodziców |
17:30 |
+ Barbarę Wasilewską w 1 rocz. śmierci |
18:00 |
+ Zuzannę i Jerzego Szcześniaków, zmarłych z c.R. Wojdów, Szcześniaków, Gniadków i Rzążewskich |
WTOREK – 9 listopada 2021 |
|
7:00 |
+ Władysława i Aleksandrę Plebanów, Marię Barszczewską |
17:30 |
+ Za Zmarłych z naszej Parafii w ostatnim czasie |
18:00 |
+ Sabinę i Józefa Fotek, Rozalię i Franciszka Denisiuk, Antoniego Staniurskiego, zmarłych z c.R. Denisiuków, Flisiuków, Rejmerów i Kołodziejskich oraz Teresę Bożym, siostrę z Kółka Różańcowego pw. Matki Bożej Loretańskiej |
ŚRODA – 10 listopada 2021 |
|
7:00 |
+ Krystynę Zalewską w 1 rocz. śmierci |
17:30 |
+ Jadwigę i Juliana Dzwonkowskich, dziadków Dziedzickich i Dzwonkowskich oraz Leopolda Oktabę |
18:00 |
Msza Święta z intencją zbiorową
|
CZWARTEK - 11 listopada 2021 NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI |
|
7:00 |
+ W 11 rocz. śmierci Waldemara Poprawy i w 50 rocz. śmierci Zofii Długołęckiej oraz zmarłych z rodziny Długołęckich |
10:00 |
+ Andrzeja Stromeckiego w 4 rocz. śmierci i Czesława Szczerbę w 9 rocz. śmierci |
17:00 |
+ Andrzeja, Ignacego, Jana i Mariannę Stachników, Tadeusza, Stanisława i Mariannę Plebanów, Kazimierza Połaskiego, Jana Czapaluka, Janinę Deput, dziadków Plebanów i Deputów |
17:30 |
KONCERT MUZYKI POLSKIEJ Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI |
PIĄTEK - 12 listopada 2021 |
|
7:00 |
+ Marka Teodorowicza w 5 rocz. śmierci Władysławę, Aleksandra, Piotra, Kazimierza i Mirosława Teodorowiczów, Stanisławę, Czesława i Andrzeja Jezierskich, Zbigniewa Komorowskiego, zmarłych z c.R. Teodorowiczów i Kozłowskich |
17:30 |
REZ. – nie podano intencji |
18:00 |
+ Wandę Młotkowską w 11 rocz. śmierci, Stanisława, Ludwikę, Jana i Bronisława Młotkowskich, Włodzimierza Brodowskiego, Romana Wlazło, Elżbietę i Franciszka Suchenków oraz zmarłych z c.R. Suchenków |
SOBOTA - 13 listopada 2021 |
|
7:00 |
+ Karola Kocimskiego |
17:30 |
+ O radość wieczną dla: Stefanii i Wojciecha, Marii i Karola, Tadeusza, Mariana, Edwarda, Piotra, Halinę, Wandę i Bożenę oraz księży: Leopolda, Kazimierza i Tadeusza |
18:00 |
+ W 13 rocz. śmierci Tadeusza Słoniewskiego, Franciszka i Józefę Stachników, zmarłych z c.R. Słoniewskich i Krynickich |
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14 listopada 2021 |
|
7:00 |
+ Annę Cendrowską, Sabinę, Stanisława, Cecylię i Henryka |
9:00 |
+ Mariana Wilczka w 18 rocz. śmierci, Stanisława i Mariannę Wilczek, Jana i Romanę Hutyrków, Zdzisława, Janinę i Jacka Włodarczyków |
10:30 |
+ Genowefę Mućko w 13 rocz. śmierci, Jadwigę, Jana, Kazimierza, Zdzisława i Stanisława Mućko, Genowefę Szull, Stanisława Szull, Teresę i Kazimierza Młodzianowskich, dziadków Korzeniaków, Mućków i Kurkowskich |
12:00 |
ZA PARAFIAN |
17:00 |
+ Halinę Wieczorek w 18 rocz. śmierci |