PONIEDZIAŁEK - 05 października 2020 |
|
7:00 |
+ Sławomira Budek |
17:30 |
O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej dla Michasi w 4 rocznicę urodzin |
18:00 |
+ Mariannę, Stanisława i Tadeusza Plebanów, Ignacego, Andrzeja, Jana i Mariannę Stachników, Kazimierza Połaskiego, Jana Czapaluka, Janinę Deput, dziadków Plebanów i Deputów nabożeństwo różańcowe |
WTOREK - 06 października 2020 |
|
7:00 |
+ Michała, Marię, Józefa i Henryka Zawistowskich oraz Felicję |
17:30 |
+ Ewę Szymańską w 13 rocz. śmierci, Cecylię i Jana Bartkowskich, Barbarę i Leonarda Szymańskich, Mariannę Jurek |
18:00 |
+ Mariana Gałązkę w 39 rocz. śmierci, Zygmunta Kwiatkowskiego, zmarłych z c.R. Dąbrowskich i Suchowolaków, dziadków Gołdów i Gałązków, Jadwigę Frankowską nabożeństwo różańcowe |
ŚRODA - 07 października 2020 NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY RÓŻAŃCOWEJ |
|
7:00 |
+ Wiesława Wojciechowskiego |
17:30 |
+ Tadeusza Bogusiewicz w 1 rocz. śmierci |
18:00 |
Msza Święta z intencją zbiorową nabożeństwo różańcowe |
CZWARTEK - 08 października 2020 |
|
7:00 |
+ Teodora Bilińskiego |
17:30 |
+ Romanę (w 10 rocz. śmierci) i Ryszarda Baranowskich, Krzysztofa i Andrzeja Baranowskich, Antoniego Gawrońskiego, dziadków Gawrońskich i Baranowskich |
18:00 |
+ Annę Lewandowską i Mieczysława Lewandowskiego nabożeństwo różańcowe |
PIĄTEK - 09 października 2020 |
|
7:00 |
+ Helenę Urbańską w 34 rocz. śmierci, Kazimierza Urbańskiego oraz Marka i Wojciecha Urbańskich |
17:00 |
Msza Święta związana ze ślubem |
18:00 |
+ Halinę i Stefana Wołynek nabożeństwo różańcowe |
SOBOTA - 10 października 2020 |
|
7:00 |
+ Wiesławę Janeczek w 1 rocz. śmierci |
10:00 |
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich Rodzin |
17:30 |
+ Jadwigę i Jana Rosiaków |
18:00 |
+ Zygmunta Mellera w 4 rocz. śmierci, Irenę i Zdzisława Pokorskich, Józefę i Stanisława Pokorskich nabożeństwo różańcowe |
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 października 2020 |
|
7:00 |
+ Celinę Cykota, Waldemara, Grzegorza i Wiesława Cykota, dziadków Cykota, Eugeniusza i Mariana Kazimierczaków, Pawła Kazimierczaka, Annę i Wawrzyńca Zysków |
9:00 |
+ Annę Sołtys, Jana, Józefa, Edwarda i Halinę Sołtysów, Wojciecha Gąsiora, Jerzego i Wandę Tosik, Wiesława Traczyka, zmarłych z c.R. Kozłowskich i Sołtysów |
10:30 |
+ Czesława Młotkowskiego w 14 rocz. śmierci, Alicję Młotkowską, dziadków Młotkowskich i Krawczyków |
12:00 |
O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej, Królowej Rodzin dla Małgorzaty i Wojciecha Stencel w 23 rocznicę ślubu |
17:00 |
+ Mirosławę i Jana Sułkowskich, rodziców Pontków, Helenę, Jana i Dionizego Kawka nabożeństwo różańcowe |