Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Zwykła - 7 lutego 2021 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele. Prosimy również o siadanie w wyznaczonych miejscach.  Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu  i procesja eucharystyczna, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  • Dzisiaj obchodzimy dzień imienin Pasterza naszej Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  • W środę o godz. 18:00 będzie sprawowana Msza Święta, specjalnie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich Rodziców, na której nastąpi poświęcenie i rozdanie różańców. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie organizacyjne.
  • W czwartek 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msze święte w tym dniu o godz.: 7:00, 10:00 i 18:00. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź, po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30.
  • W przyszłą niedzielę 14 lutego, zbiórka ofiar do puszek na Chorych objętych opieką „Caritas” naszej Diecezji.
  • Informujemy, że jeżeli Msze Święte odprawiane w tygodniu, są tylko rano, to spowiedź jest możliwa zawsze 15 minut przed Mszą.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.
  • Ogłoszenie wójta Gminy Wieliszew dotyczące transportu seniorów i osób niepełnosprawnych na szczepienia przeciwko COVID-19 (osobne pismo).

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  DODATKOWE

• Trwa rejestracja online, dzieci z klas 3 do I Komunii Świętej w 2021 roku. Zakładamy, że uroczystość komunijna odbędzie się 16 maja, dla Szkół Podstawowych nr 1 i 2 w Wieliszewie o godz. 10:15, a dla szkoły Podstawowej w Łajskach o godz. 12:00. Formularz rejestracyjny oraz informacje dostępne online, będą podane przez katechetów w dziennikach elektronicznych.
  • Informujemy, że w związku z panującą pandemią, Kancelaria parafialna pracuje w systemie hybrydowym. Na bieżąco są załatwiane sprawy pilne, np. pogrzeby, chrzty, a wszelkie prośby  o zaświadczenia, odpisy  dokumentów, i. in., prosimy kierować drogą telefoniczną lub mailową na adres Parafii. Po wystawieniu dokumentów, będzie można je odebrać w kancelarii bez zbędnego oczekiwania. Telefon kancelaryjny jest czynny w godzinach pracy kancelarii tj. od 17 do 18.
  • Grupę przygotowującą się do Bierzmowania (rok 1), zapraszamy do ks. Michała po odbiór indeksów i deklaracji.