Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocy - 9 maja 2021 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele (1 osoba na 15 m2 powierzchni, przy 1,5 metrowych odstępach). Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Ofiary dziś składane na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  • We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  • W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  • W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30. Po Mszy Świętej procesja i Różaniec fatimski, na który przynosimy świece. W godz. 19:00 – 20:00 spowiedź komunijna dla dzieci ze Szkoły w Łajskach.
  • W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • I Komunia Święta w naszej Parafii, odbędzie się w niedzielę 16 maja o godz. 10:15 i 12:00. Prosimy Parafian, by wyjątkowo wybrali inne godziny Mszy Świętych.
  • Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są sprawowane w naszym kościele, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy Świętej o godz. 17:00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.