Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła - 8 sierpnia 2021 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nadal obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dziś o godz. 12:00 zostanie odprawiona  Msza Święta odpustowa. Po Mszy Świętej procesja wokół kościoła.
  • We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  • W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  • W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej, do godz. 20:30. W czasie wystawienia możliwość spowiedzi.
  • W piątek po Mszy Świętej wieczornej procesja i Różaniec fatimski, na który przynosimy świece.
  • W lipcu i w sierpniu, Kancelaria parafialna jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki, w godz. 17:00 – 18:00.
  • W miesiącach wakacyjnych, w niedziele nie ma Mszy Świętej o godz. 10:30, a w dni powszednie o godz. 7:00.
  • W przyszłą niedziele Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, po każdej Mszy Świętej poświęcenie kwiatów, ziół i kłosów zbóż.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.