Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła - 6 września 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Nadal obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca. Zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  • We wtorek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Św. Michała Archanioła.
  • W środę, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej, do godz. 20:30. Możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
  • W przyszłą niedzielę 13 września na Mszy św. o godzinie 10;30 poświęcenie tornistrów, podręczników i przyborów szkolnych, a o godz.12:00, Msza Święta dziękczynna z okazji Dożynek Gminnych. Po Mszy ok. godz.13:00 spotkanie Kół Żywego Różańca w kaplicy Matki Bożej. Po Mszy Św. o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie, na które przynosimy świece. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  • Spotkanie organizacyjne dla Rodziców, którzy chcą aby ich dzieci przystąpiły do I Komunii Świętej 19 września 2020, odbędzie się dzisiaj, 6 września, po Mszy Świętej o godz. 10:30.
  • Rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii świętej w październiku (ze wszystkich szkół) zapraszamy na spotkanie 13 września, po Mszy Świętej o godz. 10:30.
  • Od 1 września wracamy do stałego porządku Mszy Świętych. W dni powszednie 7:00, 17:30 i 18:00, a w niedziele 7:00, 9:00, 10:30 Msza Rodzinna, 12:00 i 17:00.
  • Po przerwie wakacyjnej ulega zmianie praca Kancelarii parafialnej. Kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 17:00 -18;00 oraz dodatkowo we wtorki i w piątki w godz. 8:00-9:00.
  • Zbiórki Służby Liturgicznej w nowym roku szkolnym, będą odbywały się w soboty o godz. 9:00. Treningi piłki nożnej o godz. 10:30. Organizacyjne spotkanie Rodziców i dzieci, odbędzie się 13 września. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 17:00, a później spotkaniem integracyjnym.
  • III Wieliszewski Konkurs Wiedzy Katolickiej odbędzie się w niedzielę, 27 września o godz. 13:00. Tematem konkursu będzie „Życie i powołanie Św. Stanisława ze Szczepanowa”. Szczegółowe informacje na Facebooku konkursu. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież naszej Parafii. Zapisy przyjmuje ks. Michał.
  • Do 18 października przyjmujemy zgłoszenia osób pragnących rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania (rok I). Szczególną zachętę kierujemy do uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej. Informacji udziela i zapisy przyjmuje ks. Michał.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.
  • Ogłoszenie Gminy dotyczące Powszechnego Spisu Rolnego (osobne pismo).