Ogłoszenia Parafialne XXIV Niedziela Zwykła - 13 września 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Nadal obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 12:00 Dożynki Gminne. Po Mszy Świętej spotkanie Członków Kół Żywego Różańca w kaplicy Matki Bożej. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchowne naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  • W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Święte o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.
  • Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę Świętą oraz modlitwę wstawienniczą, we wtorek o godz. 19:15.
  • W czwartek, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej, do godz. 20:30. Możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
  •  Rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii świętej w październiku (ze wszystkich szkół) zapraszamy na spotkanie 13 września, (dzisiaj) po Mszy Świętej o godz. 10:30.
  • Organizacyjne spotkanie Rodziców i dzieci, Liturgicznej Służby Ołtarza odbędzie się dzisiaj, 13 września. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 17:00, a później spotkaniem integracyjnym.
  • III Wieliszewski Konkurs Wiedzy Katolickiej odbędzie się w niedzielę, 27 września o godz. 13:00. Tematem konkursu będzie „Życie i powołanie Św. Stanisława ze Szczepanowa”. Szczegółowe informacje na Facebooku konkursu. Zapisy przyjmuje ks. Michał. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież naszej Parafii.
  • Do 18 października przyjmujemy zgłoszenia osób pragnących rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania (rok I). Szczególną zachętę kierujemy do uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej. Informacji udziela i zapisy przyjmuje ks. Michał.
  • Oaza Dzieci Bożych wznowiła swoją działalność. Zapraszamy dzieci od 9 roku życia na spotkania, w każdy piątek o godz.19:00.
  • Spotkanie Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek 21-go września o godzinie 19:00
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.